Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян

ПОЛІТИКА
22 лютого, 17:00
Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян

Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.

Про нахабне порушення чинного законодавства стало відомо з численних Viber-груп прифронтового обласного центру, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що за наказом соратниці секретаря міськради Анатолія Куртєва – Юлії Погребняк, – у територіальних інформаційних центрах (далі ТІЦ – прим. ред.), розміщених у школах мусять цілодобово чергувати освітяни.

«Вчителі обурюються, що жодних документів стосовно цього їм не надають, але графіки, включаючи, нічні чергування, вже складають. Починаються маніпуляції зарплатою та психологічний тиск. Декому сказали, про чергування на канікулах», – прокоментувала ситуацію громадська діячка і правозахисниця Катерина Звєрєва.

Директори освітніх закладів ніяк не можуть заперечити керівництву профільного департаменту міськради, адже корупціонер Куртєв і Погребняк погрожують розірвати з тими, хто насмілився їм суперечити, контракти й залишити без компенсацій.

«Ні поліції, ні спеціальних служб для роботи у ТІЦах немає! Тільки вчителі, котрі повинні уроки провести, а потім – відчергувати зміну у ТІЦі чи, як його там, пункті незламності. Або ж навпаки: у ніч відчергувати й зранку вести уроки! Якого біса?

Уроки на час чергування не скасовують. І ось розірвися на дві сторони! Влада грається з вогнем. Слово сказати директору школи не можна. Там одна відповідь – заява на стіл і все, бо нібито під час війни "незамінних немає", наберуть нових», – написала одна з учасниць освітніх Viber-груп Хортицького району Запоріжжя.

Свої скарги на департамент, яким керує пані Погребняк і підконтрольні їй районні відділи, вчителі вже встигли надіслати до Офісу освітнього омбудсмена України, але реакції на цинічні порушення прав досі немає.

«На початку повномасштабного вторгнення наші освітяни дуже багато зробили, як волонтери. Тож дайте їм навчати дітей. Профспілка вчителів також не зацікавлена і неспроможна відстояти їхні права, єдина надія на Міністерство освіти та науки,  Міністерство соціальної політики України», – уточнила пані Катерина Звєрєва.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що торік на тлі війни Департамент освіти та науки Запорізької міськради втридорога закупив вікна й бойлери для шкіл і дитячих садків.

Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян_1
Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35