Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян

ПОЛІТИКА
22.02.2023, 17:00
Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян

Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.

Про нахабне порушення чинного законодавства стало відомо з численних Viber-груп прифронтового обласного центру, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що за наказом соратниці секретаря міськради Анатолія Куртєва – Юлії Погребняк, – у територіальних інформаційних центрах (далі ТІЦ – прим. ред.), розміщених у школах мусять цілодобово чергувати освітяни.

«Вчителі обурюються, що жодних документів стосовно цього їм не надають, але графіки, включаючи, нічні чергування, вже складають. Починаються маніпуляції зарплатою та психологічний тиск. Декому сказали, про чергування на канікулах», – прокоментувала ситуацію громадська діячка і правозахисниця Катерина Звєрєва.

Директори освітніх закладів ніяк не можуть заперечити керівництву профільного департаменту міськради, адже корупціонер Куртєв і Погребняк погрожують розірвати з тими, хто насмілився їм суперечити, контракти й залишити без компенсацій.

«Ні поліції, ні спеціальних служб для роботи у ТІЦах немає! Тільки вчителі, котрі повинні уроки провести, а потім – відчергувати зміну у ТІЦі чи, як його там, пункті незламності. Або ж навпаки: у ніч відчергувати й зранку вести уроки! Якого біса?

Уроки на час чергування не скасовують. І ось розірвися на дві сторони! Влада грається з вогнем. Слово сказати директору школи не можна. Там одна відповідь – заява на стіл і все, бо нібито під час війни "незамінних немає", наберуть нових», – написала одна з учасниць освітніх Viber-груп Хортицького району Запоріжжя.

Свої скарги на департамент, яким керує пані Погребняк і підконтрольні їй районні відділи, вчителі вже встигли надіслати до Офісу освітнього омбудсмена України, але реакції на цинічні порушення прав досі немає.

«На початку повномасштабного вторгнення наші освітяни дуже багато зробили, як волонтери. Тож дайте їм навчати дітей. Профспілка вчителів також не зацікавлена і неспроможна відстояти їхні права, єдина надія на Міністерство освіти та науки,  Міністерство соціальної політики України», – уточнила пані Катерина Звєрєва.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що торік на тлі війни Департамент освіти та науки Запорізької міськради втридорога закупив вікна й бойлери для шкіл і дитячих садків.

Корупційна влада Запоріжжя знущається з освітян_1
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57