У зовнішній розвідці вважають вірогідною спробу прориву РФ в Херсонську область

ВІЙНА
02 серпня, 16:05
У зовнішній розвідці вважають вірогідною спробу прориву РФ в Херсонську область

Для цього Кремль може використовувати навчання Кавказ-2020 року, які пройдуть у вересні

У Службі зовнішньої розвідки назвали ймовірним сценарій використання Росією навчань "Кавказ-2020" для захоплення дамби Північно-Кримського каналу в Херсонській області. Про це на порталі ZN.UA написав глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк.

За його словами, Кремль має намір використовувати військові навчання "Кавказ-2020", які призначені на кінець вересня, для політичного тиску на Україну і Захід. В ході навчань будуть відпрацьовані сценарії нападу на сусідні країни.

Зі слів Кондратюка, загальна кількість військ — як мінімум 120 тисяч військовослужбовців, близько чотирьох тисяч одиниць військової техніки.

"Вірогідним сценарієм навчань є також використання військ для розв'язання питання водопостачання тимчасово окупованого Криму", - вважає глава СЗР України.

Разом з тим Кондратюк зазначає, що, за оцінками СЗР, військова агресія РФ проти України восени за сукупності ряду факторів буде "несвоєчасною". Однак "в подальшій перспективі активність РФ щодо України може трансформуватися в масштабну військову операцію із захопленням нових українських територій".

Читайте також:
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
15:20
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49