Учасник війни розповів як до Киви ставилися у рядах «Правого сектора»

ПОЛІТИКА
29 січня, 06:47
Учасник війни розповів як до Киви ставилися у рядах «Правого сектора»

Кива злякався добровольців і втік із бази.

У 2014 році нинішній нардеп від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива свій шлях до політики розпочав із членства у «Правому сектора». У рядах цієї структури Кива викликав крайнє незадоволення.

Колишній боєць «Правого сектора» Артем Доротенко переповів один із епізодів зустрічі Киви з людьми, які навесні 2014 стали на захист країни від російської агресії.

Стиль та орфографію збережено.

***

Перед строєм молодих чоловіків, одягнених в однаковий британський камуфляж, ходив взад-вперед лисий бик у світло-сірих шортах і такій же футболці. На плечі бик тримав биту і штовхав промову:

- Парни, так нельзя! Я понимаю, что многие из вас недовольны, но нужно же одергивать друг-друга! Иначе во что это все выльется?

Слово "одергивать" бик повторив декілька разів по ходу свого спіча.

Молодий високий хлопчина в строю промовив:

- Я из его речи понял только, что мы должны передергивать друг другу.

Ці слова спровокували вибух сміху на одному з країв лави.

- Что за смех? – смикнувся лисий уй*бок.

Позаду цього "бейсболіста" стояло декілька дегенератів у спортивних костюмах і "кепках-жиганках". Явно не місцеві і не з Києва – таких клоунів в цих краях вже років 5 не водилося.

З лави пролунав голос:

- А шо це за бики в спортивках? На*єр вони тут стоять?

Лисе уй*бище відповіло:

- Эти люди буквально только захватили донецкую телевизионную вышку!

- Та нам чхати шо вони захопили – продовжував голос зі строю – на*єр вони тут стоять. Руки в кишені запхали, ржуть, як дебіли. Нас тут 70 чоловік між іншим, якщо вони не бачать. А їх п'ятеро всього.

Лисий обернувся до своєї свити в спортивках і попросив сховатися з очей подалі. Бики відійшли до альтанки неподалік від плацу.

Після цього дегенерат з битою почав поводитися спокійніше і знову продовжив закликати всіх жити дружно і "одергивать друг-друга". За якийсь час ця пуста розмова скінчилася, лисий умотав кудись з бази разом зі своїми опричниками, а творчий колектив, спаяний у горнилі вуличних боїв Майдану розійшовся по корпусам, гучно обговорюючи поведінку незнайомого дегенерата з Полтави на ім'я Ілля Кива.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50