Удари по нафтовій інфраструктурі рф зросли до найвищого рівня від початку року — Bloomberg

ВІЙНА
01 травня, 07:11
Удари по нафтовій інфраструктурі рф зросли до найвищого рівня від початку року — Bloomberg

Українські атаки на російську нафтову інфраструктуру зросли до найвищого місячного рівня з грудня минулого року.

Скоротивши обсяги переробки нафтопереробних заводів рф багаторічного мінімуму.

Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з даними, зібраними Bloomberg на основі публічних заяв обох країн, у квітні було завдано щонайменше 21 удару з боку України по російських нафтопереробних заводах, морських об'єктах, включаючи експортні термінали, та інфраструктурі нафтопроводів.

У квітні відбулося щонайменше дев'ять ударів по підприємствах російської нафтопереробної промисловості, що є найвищим місячним рівнем з початку року.

За оцінками аналітичної компанії OilX, це скоротило середню продуктивність російських нафтопереробних заводів до 4,69 мільйона барелів на день, що є найнижчим показником з грудня 2009 року.

Видання пише, що падіння темпів переробки сирої нафти створює тиск як на внутрішній ринок, де зростає сезонний попит, так і на світові ринки нафтопродуктів, оскільки росія є ключовим експортером дизельного пального.

Цього місяця Україна повернулася до своєї стратегії неодноразових атак на окремі російські нафтопереробні заводи. Такий підхід максимізує шкоду, завдану цільовим нафтопереробним заводам, перешкоджаючи швидкому ремонту.

Згідно з даними Bloomberg, Україна також посилила атаки на мережу російських нафтопроводів, у квітні вразивши щонайменше п'ять насосних станцій.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Війна
Командування СБС ЗСУ підтвердило ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
вчора, 12:02
Війна
У Московській області було уражено центр космічного зв’язку «Дубна».
22 червня, 13:27
Війна
У Керчі, що у тимчасово окупованому Криму, палає морський порт після атаки безпілотників. А у Керченській протоці горить порт «Кавказ».
21 червня, 10:29
Війна
У ніч проти 20 червня ударні безпілотники атакували Таврійську ТЕС у тимчасово окупованому Криму.
20 червня, 12:24
Війна
18 червня та в ніч проти 19 червня підрозділи Сил оборони України били по низці об'єктів російської армії.
19 червня, 19:04
Війна
Це уже третя атака за останні дні.
19 червня, 14:52