США не рекомендують вести бізнес у Гонконзі через дії КНР

СВІТ
17 липня, 18:57
Народні протести у Гонконзі (літо 2020 року)
Народні протести у Гонконзі (літо 2020 року)
Фото: Reuters

Американська влада попереджає про ризики ведення підприємницької діяльності в Особливому адміністративному районі Гонконґ.

Відповідну урядову заяву оприлюднила пресслужба міністерства фінансів США, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У міжвідомчому документі вказується, що розгорнуті Пекіном репресії та політичні переслідування на території Гонконґу погіршують бізнес-клімат і міжнародні норми у галузі свободи торгівлі.

«Наші аналітики склали перелік необхідних рекомендацій для транснаціональних компаній. Ми радимо бізнесменам уникати будь-яких економічних і фінансових зносин із Гонконґом, оскільки вони можуть бути арештовані з політичних причин відповідно до місцевих законів. Китайські урядовці та китайські компанії, пропонуючи вигідні контракти, можуть зажадати від іноземних бізнесменів передати владі КНР конфіденційні дані. Головними репутаційними ризиками є втягнення іноземних не китайських фірм у злочини, пов'язані з порушенням прав людини, які практикуються на території КНР. Це, своєю чергою, призведе до порушення американських законів», – йдеться у заяві, підписаній головами Державного департаменту, Міністерства внутрішньої безпеки, Міністерства торгівлі та Міністерства фінансів США.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ґлобальна пандемія, спричинена коронавірусною інфекцією з комуністичного Китаю, допомогла Пекіну зміцнити ґеополітичні позиції.

Читайте також:
Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.
30 липня, 15:11
Ґлобальна пандемія, спричинена коронавірусною інфекцією з комуністичного Китаю, допомогла Пекіну зміцнити ґеополітичні позиції.
14 липня, 08:47
Сатрапи “залізного щура” зовсім “пустилися берега”.
23 червня, 14:44
У Швеції є далекобійна зброя, яка дає можливість уражати бази в Росії.
17 червня, 22:12
Раніше нейтральні Швеція та Фінляндія заявили про плани створити двосторонній військовий союз.
21 травня, 16:33
Всі заарештовані раніше воювали проти України в складі російських банд на сході країни.
23 квітня, 21:16