Україна має бути у НАТО і ЄС, – президент США Байден

СВІТ
02.09.2021, 12:16
Україна має бути у НАТО і ЄС, – президент США Байден

Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.

Про це Джозеф Байден заявив Володимиру Зеленському під час 2-годинних перемовин у Вашинґтоні, звітує пресслужба Офісу Президента України.

У Білому домі стверджують, що у зв'язку з 8-річною російською аґресією також необхідно поглибити двостороннє стратеґічне співробітництво у сфері оборони.

«Оборонне партнерство України та США наразі є одним з основних спільних пріоритетів, у тому числі йдеться про поглиблення співпраці у таких сферах, як чорноморська безпека, кібербезпека, обмін розвідувальною інформацією та протидія російській аґресії. Сполучені Штати та союзники вкотре підтвердили у комюніке Саміту НАТО у червні 2021 року, що підтримують право України обирати свій власний зовнішньополітичний курс вільно від зовнішнього втручання, включаючи прагнення України вступити до НАТО. Ми також залишаємося відданими допомозі Україні у проведенні реформ, що тривають», – йдеться у повідомленні Офісу президента.

Крім того, влада США оголосила про новий пакет безпекової допомоги в обсязі $60 мільйонів, що включає бронебійні системи "Javelin" та інше оборонне летальне й нелетальне обладнання, яке дасть змогу ЗСУ більш ефективно протистояти окупантам із РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна не Афґаністан посеред цивілізованої Європи, але від того нікому не легше.

Україна має бути у НАТО і ЄС, – президент США Байден_1
Читайте також:
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09
Політика
У російсько-українській війні Анкара намагається маневрувати й зберігати власну позицію, яку, проте, нейтральною аж ніяк не назвеш.
04 червня, 09:07
Політика
Війна та питання, які стосуються боротьби з корупцією та підтримки верховенства права
03 червня, 14:54
Світ
Російський дипломатичний представник на Оландських островах Алєксандр Рогов продовжує нести службу у Фінляндії, збираючи розвідані.
22 травня, 19:00