Україна має засоби й можливості для стабілізації фронту

Опінії
13 квітня, 17:30
Україна має засоби й можливості для стабілізації фронту
Фото: Facebook

Західна преса знову розпочала ширити матеріали панічного змісту. Вчергове відбувається переоцінка московитів і недооцінювання України.

Історик, публіцист, кандидат історичних наук.

9 квітня на шпальтах американського видання CNN вийшла стаття про нашу війну. Серед іншого, там озвучено намір московиті зайти у Дніпропетровську область і зазначено наступне: «Це буде перший новий український регіон, який потрапить під часткову окупацію РФ через 3 роки після початку великої війни».

Показово, що віри у те, що ЗСУ зможуть зупинити московитів в автора статті немає. Не менш цікаве наведене в статті зауваження британського аналітика Ніка Рейнольдса.

Він зазначив, що хоча темпи просування армії РФ за останні місяці істотно знизилися, це не значить, що московія зазнає невдач. За його словами, мета РФ на нинішньому етапі війни:

«Виснаження, і це негайна задача. Ціль — убити людей, знищити обладнання, висмоктувати ресурси, збанкрутувати українську державу та зламати її волю до боротьби».

А свої територіальні претензії РФ задовільнить на перемовинах, які прийдуть після цього. Паралельно із цим армія РФ нарощує дії на інших напрямках, з очевидною метою відтягнути туди українські резерви.

Зокрема, поразка на Курщині призвела до вторгнення ворога на Сумщину, де противник зараз вклинився на ділянці в глибину 7 км і в ширину 25 км, з чотирма населеними пунктами. Як каже один з українських військових в інтерв'ю виданню BBC, одна із цілей ворога — «створити оточення чи напівоточення Сум».

Ну й фоном нова українська буденність: майже щонічні терористичні атаки великих українських міст російськими «Шахедами», які підкріплені ударами балістики. Зупинити ці атаки наші сили ППО наразі не здатні.

При цьому сподівань на «перемир'я імені Трампа» вже немає. Перш за все тому, що жодна зі сторін конфлікту у цьому перемир'ї de facto не було зацікавлена.

Зараз уже чітко видно, що чинна адміністрація Білого дому поступово втрачає до нас інтерес, зосередившися на торгових війнах із Китаєм і внутрішніх економічних проблемах. Навіть про «угоду про корисні копалини» вже мало хто згадує.

Хоча формально обидві сторони продовжують заявляти, що зацікавлені в її підписанні. Проте неприховані перемовини із РФ, деталі яких особливо не розкриваються, американці продовжують.

При цьому ситуація не є критичною, бо Україна має засоби й можливості для стабілізації ситуації, як на фронті, так і в міжнародних стосунках. Принаймні поки що...

Україна має засоби й можливості для стабілізації фронту_1
Читайте також:
Війна
Зеленський і «криворукий Баден» мали «багато способів» запобігти їй.
вчора, 17:49
Опінії
Мир за будь-яку ціну хочуть люди, які збираються втекти з України. Вона їм даром не потрібна, то навіщо, враховувати їхню думку?
11 квітня, 12:38
Політика
Стали відомі підсумки технічних переговорів США та України в Саудівській Аравії.
25 березня, 18:05
Опінії
Сурков про плани росії: війна, розподіл України та «русський мір» без кордонів
24 березня, 09:18
Опінії
РФ висуває закамуфльований під добрі наміри капітуляцію України. Від нас — болючі компроміси, від них — жодної поступки.
23 березня, 07:09
Опінії
Вибухи в Росії та Британії: випадковість чи закономірність?
21 березня, 15:49