Україна продовжить жебрати: міністр Марченко вказав на недостатню фінансову підтримку з боку Заходу

ЕКОНОМІКА
22 січня, 08:42
Україна продовжить жебрати: міністр Марченко вказав на недостатню фінансову підтримку з боку Заходу
Фото: bastion.tv

За останні 6 років Україна отримала від Європейського союзу 156 мільйонів євро субсидій і 4,4 мільярда євро позик.

Про це в інтерв'ю австрійському виданню "Der Standard" заявив вітчизняний міністр фінансів Сергій Марченко.

Водночас урядовець додав, що вважає вказані суми недостатніми для підтримки реформ в Україні з боку колективного Заходу.

«Ми керуємось європейськими цінностями й прагнемо до ЄС. Ми хотіли б отримувати відповідну допомогу з боку ЄС. До вступу в ЄС інші східноєвропейські країни вже отримували субсидії, інвестиції в інфраструктуру та економіку. Це полегшило їм трансформацію та інтеграцію на європейський ринок», – відзначив міністр Марченко.

Читайте також:

Виходить дивна логіка: якщо ми хочемо вступити до Євросоюзу, як це декларує влада (попередня і теперішня), то чомусь маємо набрати безліч багатомільярдних позик.

Україна регулярно кредитується, але економіка і соціальна сфера неухильно демонструють глибоку кризу, яку не здолати ситуативними позиками й не зрівняти з європейським рівнем.

Нагадаємо, що ще у 2014 році чинний "гарант" Володимир Зеленський висміяв Україну, порівнявши її з повією, яка побирається.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", міністр усіх справ Арсен Аваков планує посилити свої позиції у новому складі Кабінеті міністрів.

Читайте також:
Аваков виділив майже пів мільйона гривень на вирішення побутових питань обраним керівникам Нацполіції
06 квітня, 11:05
Майже 65% від загальної кількості пенсіонерів в Україні (6,5 мільйонів осіб) отримують від держави не більше 3000 гривень на місяць.
17 лютого, 13:38
Торік у грудні генеральна прокуратура спільно з СБУ припинила роботу одного з найбільших конвертаційних центрів України.
11 лютого, 11:23
Останні кабмінівські кореляції мінімалки не вплинули на зарплату соціально незахищених громадян.
30 січня, 11:19
Майже 40 мільйонів громадян не здогадуються, куди витрачаються гроші, що були сплачені у казну під виглядом різних податкових зборів.
29 січня, 09:42
Кількість готівкової маси, яку подружжя Порошенків зберігає вдома, приголомшила українську громадськість.
18 січня, 11:12