Вова і Пісець

19 січня, 11:26
Вова і Пісець
Фото: Google

У Зеленського після ковіду і Буковеля трапився прогрес.

Тепер ідіотські «відосікі» записує не він, а ОП. І це правильно. Тому що від ідіотськи-радісного обличчя Зеленського країну, яка стрімко убожіє і падає в усіх можливих рейтингах, вже просто нудить.

До речі, у Зеленського в ролі президента Голобородько чомусь обличчя було не настільки ідіотським. Хоча всі президенти стрімко дуріють в президентському кріслі.

Плюс те збіговисько ідіотів, яким оточив себе Зеленський, щохвилини вселяє йому, що він найкращий, що його обожнює народ, що країна нестримна у своєму прогресі, що всюди все так тепло і м'яко. Прокинься, мужик, ти обісрався.

Отже, головна перемога, судячи з «відосіку»,  ̶  ОП; «Більш ніж на 30% відсотків знижено ціну на газ в платіжках людей», «Президент піклується про своїх громадян».

Ну, по-перше, пішов ти на хрін зі своєю турботою. Тебе не піклуватися поставили, немає такого в Конституції. Почитай на дозвіллі, у тебе його багато.

Читайте також:

«Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини й громадянина.

Президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору».

Щодо державного суверенітету, Вова, все дуже погано. Тебе не тільки на інавгурацію Трампа не запросять, але і взагалі до цивілізованого світу. Тому що ти не тягнеш на «гаранта» і на «главу держави». З тобою просто нема про що говорити.

Ти будеш розповідати про свої дороги світовим лідерам? Вони вже крутять пальцем біля скроні. Ось і доведеться їздити в Азію. Там просто люди ввічливі, не відмовлять. Але грошей не дадуть. Тільки за землю. І то трохи. Тому що немає гарантії, що на цій землі їм можна буде працювати, а не доведеться відбиватися від різноманітних банд. В погонах і без.

Щодо «дотримання Конституції»  ̶  зовсім погано, Вова. Не знаємо, хто тобі порадив так демонстративно насрати на Конституцію, а саме, видати Указ про відсторонення Тупицького з посади судді Конституційного Суду терміном на два місяці. Немає такого в Конституції, Вова. А раз немає – то так вчиняючи, здійснюєш злочин. Причому, досить серйозний, що загрожує імпічментом. Швидше за все, цим і закінчиться, хлопці просто час вибирають.

Ну й найбільш ідіотське у цьому ролику. «Більш ніж на 30% відсотків знижено ціну на газ в платіжках людей». Вова, таке враження, що ти не артистом раніше працював, а розводив людей якимось особливо тупим способом. Ну, піраміди там, лотереї, навіть наперстки – і ті складніші.

Тобто, ти намагаєшся сказати, що підвищення, яке ти на 30 відсотків знизив – готували не твої люди? Типу, бояри  ̶  сволочі, цар – молодець і визволитель? Але цьому навіть в глухому селі не повірять. Тому що в глухому селі не знають, хто такий Шмигаль. Та й у Києві теж на вулиці його не впізнають і, почувши прізвище, будуть лоба морщити. Тому що немає у нас прем'єра і Кабміну. Є тільки ти, твоє монобольшінство, твій кабмін, твоя СБУ, податкова, митниця, розвідка і так далі. І всю відповідальність несеш за все особисто ти. Тому що ти сам так цей свій «картковий будиночок» побудував.

Розумних людей боїшся і призначаєш ідіотів. І тоді виходить зовсім негарно. Накрутив тарифи, а коли шум піднявся, злякався і на 30 відсотків їх знизив. І, задоволений, думаєш, що твого «розводу» ніхто не зрозуміє? МВФ вимагає? Так від кожного нашого президента МВФ постійно щось вимагав. Але не на все погоджувалися. Тому що розуміли, народ не МВФ морду бити піде, а президенту на Банкову.

Ну і взагалі, про прогнози. Ну як можна здійснювати якусь дію, абсолютно не усвідомлюючи її наслідків? Ну невже було незрозуміло, що такий стрибок цифр в платіжках викличе різку реакцію у людей, які і так не могли кінці з кінцями звести? Що люди просто фізично не зможуть оплачувати ці суми?

Що робитимеш, коли почнеться криза неплатежів? Тотальних неплатежів? Проведеш закон про те, щоб житло за борги віддавали? Але ж тоді реально війна почнеться. Проти тебе. Ахметов в Лондон змиється, у нього чуйка, він завжди звалює вчасно. Ще з юності. А ти ж можеш і не встигнути. Чи ти Вітренко повірив, що якщо зовсім складно буде, то РФ допоможе? Так-так, його мама теж про таке мріяла. На щастя, не вийшло.

Єрмак тобі розповідає про «план Б». Що коли рейтинг зовсім в мінус піде, ваші піарники і «політологи» почнуть впроваджувати в маси думку, що якщо Зеленського змести, то прийде ОПЗЖ і Медведчук. Адже вони вже зараз качати почали «тарифні майдани» і тому подібне. Але ось тільки Медведчук вже старенький і не боєць, і як тільки припече, точно так само, як і Ахметов, звалить з країни. А за тобою прийде «жінка з косою» або нова сила.

Чи є з цієї ситуації вихід? Звісно. З тобою, Вова, доля зіграла жорстокий жарт. По життю ти – декоративний. Милий цирковий пудель. На задніх лапках ходити вмієш, перекидатися під оплески. А тебе вибрали на посаду службової вівчарки. Або вовка. Зрозуміло, що ніфіга не виходить. Але вихід є. Розжени свою тупу і злодійкувату свиту під назвою ОП.

Признач прем'єра з «вовків». А сам стань декоративним. Як монгольський космонавт. Нічого руками не чіпай. І дотягнеш, дивись, до кінця свого терміну. Народ, може навіть і забуде увесь оцей твій цирк. Так, це принизливо, неприємно. Але, на жаль, така реальність. У тебе був час показати свою «породу». І ти її показав.

Сергій Ніконов, «ОРД»

Читайте також:
Ще раз про соціальне партнерство по-квартальному...
02 червня, 09:01
Для "Слуг Народу" він виглядає так...
21 травня, 18:49
Спецоперація зі здачі України Кремлю триває. Не завжди виходить, але "слуги" щиро і не небезкорисливо стараються.
28 квітня, 17:31
Про черговий тверк заступника голови фракції СН у ВР М. Тищенка.
23 квітня, 10:37
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58