Україна програла битву за уми світової громадськості

ПОЛІТИКА
07.12.2023, 12:27
Україна програла битву за уми світової громадськості
Фото: Google

Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.

Невтішні відомості оприлюднив вітчизняний Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Фактично, визнано неспроможність України як держави конкурувати на відповідному рівні з представниками країни-окупанта.

Як з'ясувалося, російська академія наук поширить у бібліотеках світу свою пропагандистську літературу. Це відбуватиметься нібито «у межах програм обміну науковою літературою для зміцнення співпраці та дружніх зв'язків росії зі світом».

Згідно з даними вітчизняного Центру національного спротиву, вказаною літературою росіяни мають намір «обґрунтовувати» історичну приналежність тимчасово загарбаних в України регіонів. Першими на собі тиск ворожої пропаганди відчують китайці та араби, за ними — черга європейців та американців.

Таким робом, Кремль не просто воліє зімітувати підтримку війни серед науковців і дезорієнтувати весь світ, щоби продовжувати військові дії. Держава-агресор намагатиметься всіляко дискредитувати українців як «прислугу колоніального Заходу».

Натомість Зе-влада і дотичні до неї чиновники-пристосуванці просувають ідеї Маркса-Лєніна-Маркузе. Як неодноразово інформував «Останній Бастіон», з українців хочуть зробити покірних рабів ґендеру.

Читайте також:
Світ
Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.
12:35
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25