Україна програла битву за уми світової громадськості

ПОЛІТИКА
07.12.2023, 12:27
Україна програла битву за уми світової громадськості
Фото: Google

Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.

Невтішні відомості оприлюднив вітчизняний Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Фактично, визнано неспроможність України як держави конкурувати на відповідному рівні з представниками країни-окупанта.

Як з'ясувалося, російська академія наук поширить у бібліотеках світу свою пропагандистську літературу. Це відбуватиметься нібито «у межах програм обміну науковою літературою для зміцнення співпраці та дружніх зв'язків росії зі світом».

Згідно з даними вітчизняного Центру національного спротиву, вказаною літературою росіяни мають намір «обґрунтовувати» історичну приналежність тимчасово загарбаних в України регіонів. Першими на собі тиск ворожої пропаганди відчують китайці та араби, за ними — черга європейців та американців.

Таким робом, Кремль не просто воліє зімітувати підтримку війни серед науковців і дезорієнтувати весь світ, щоби продовжувати військові дії. Держава-агресор намагатиметься всіляко дискредитувати українців як «прислугу колоніального Заходу».

Натомість Зе-влада і дотичні до неї чиновники-пристосуванці просувають ідеї Маркса-Лєніна-Маркузе. Як неодноразово інформував «Останній Бастіон», з українців хочуть зробити покірних рабів ґендеру.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23