Ліві «патріоти» заспівали з окопів кремлівську пропаганду

ВІЙНА
01.10.2023, 16:39
Ліві «патріоти» заспівали з окопів кремлівську пропаганду

Попереду шалені повоєнні роки. Вижити у цьому лихолітті буде важче, ніж на фронті...

Тротил, стволи та fpv просочаться у плюшевий тил. І дифузія зброї — оприявнить себе зашкалом повоєнних розборняків.

Бо ж більшість воюючих мають прикопані на городі агрегати/припаси. А кожен третій гопник замість брелка у кишені триматиме Ф-1.

Двірники та охоронці «АТБ» з'ясовуватимуть побутові стосунки фехтуванням на РПГ-7. У мирняк повернуться тисячі фронтових бородачів з трепанованою психікою і відточеним вмінням вбивати.

Соцпакети держава згорне, не потягнувши навантаження на бюджет. А тому чимало комбатантів почнуть чудити та будуть сердитими на життя.

Хтось сяде на стакан, інші занюхачаться, треті підуть у кримінал...Чимало залишиться при тямі.

Баталії упоротих ідеалістів і вулична війна між правими та лівими набуде нових вогневих масштабів із піхотними боями на станції метро «Хрещатик». Бо однозначно знайдуться шляхтичі, які по війні згадають «лівим патріотам» унісон з кремлівськими меседжами про «карателів СС Галичина».

Ліві «патріоти» заспівали з окопів кремлівську пропаганду_1
Автор : Дмитро Савченко
Читайте також:
Політика
Гомодиктатура крокує Україною щонайменше від 2015 року, коли попередня влада дозволила «райдужні» шабаші у Києві. Їм виявилося цього замало.
09 липня, 20:34
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19