Націоналістам окопи, адептам «ґендеру» паради

ПОЛІТИКА
26.11.2023, 15:38
Націоналістам окопи, адептам «ґендеру» паради
Фото: Facebook

Зе-влада і дотичні до неї чиновники-пристосуванці просувають ідеї Маркса-Лєніна-Маркузе. З українців хочуть зробити покірних рабів ґендеру.

Про це свідчить офіційний документ від вітчизняного міністерства освіти та науки за підписом заступника міністра Андрія Сташківа. Як і передбачали українські патріоти, Оксен Лісовий виявився слухняним виконавцем забаганок іноземних господарів.

З'ясувалося, відповідальне за виховання і навчання молодого українського покоління відомство не цурається під час війни організовувати «практичні конференції» для просування серед педагогів «ґендерної ідеології». Проводяться подібні заходи переважно за гроші вітчизняних платників податків.

Як стверджується у нижченаведеному документі, мета: «оцінити та підсилити прогрес в імплементації Стратегії за допомогою презентації національних (невже!?) перспективних ґендерно-чутливих освітніх практик і зарубіжного досвіду». Втілюватимуть у життя ці цілі «шляхом прямого діалогу з владою та освітніми інфлюенсерами».

Націоналістам окопи, адептам «ґендеру» паради_1

Маємо розуміти підступний план «веселкових» українофобів, якщо їхня хижацька ідеологія не є переконливою для населення, вона мусить стати наукою. Саме тому насадженням «ґендеру» займається МОН, причому це почалося відразу після Революції гідності та російського нападу у 2014 році.

Розпропаговане за міністрів Сергія Квіта і Лілії Гриневич словосполучення «ґендерна рівність» у часи Зе-влади набуло нового звучання. Чиновники та депутати сподіваються, що під гаслом «Смерть нації — квір ворогам» Україна переможе росію, а затим нібито сам по собі настане прогрес.

Очевидно, що це нісенітниця, яку вперто не помічають ось уже майже десятиліття на проспекті Берестейському, 10 у Києві. Будьмо пильними, бо лівацька потороч продовжує розхитувати країну і ніяка війна їм не завадить тринькати бюджетні кошти на непотрібні українцям заходи.

Не секрет, що штучний конструкт «ґендерна ідеологія» (якщо дуже стисло — це десятки вигаданих «ґендерів замість» природної статі) є синонім несвободи; її проповідують неомарксисти, сили ліволіберального напряму. «Українська» влада якраз серед тих, хто бездумно піддався впливу, і вже має початкові результати з впровадження цієї тоталітарної ідеології.

«Ґендерна ідеологія» робить те саме, що й комунізм, тільки методика винищення націй підступніша. Проте жодної заяви від українських націоналістичних сил до тепер із приводу промивання мізків наших громадян «ґендером» не має; чому, — залишимо це питання на їхній совісті.

Також «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати про те, всі політичні рейтинги активістів ЛҐБТ-спільноти здобуваються ціною життя українців. Поки націоналісти та патріоти гинуть в окопах, адепти «ґендеру» розбещують суспільство у тилу.

Автор : Северин Осташко
Читайте також:
Політика
Замість підтримки співвітчизників, які втекли від війни, діаспора стала інструментом неокомуністів. Українцям насаджують «цінності» ЛҐБТ.
30 червня, 11:45
Економіка
У світі існує типова юдейська стратегія тероризму і захоплення влади, щоби паразитувати. Її часто масують червоним чи райдужним дрантям.
09 червня, 17:30
Політика
Як переконує давньоримський вислів — кожному своє. Цезарю цезареве, українцям волю, а Зе-команді — веселкову узурпацію влади.
14 травня, 06:00
Політика
У вищому керівництві засіли відверті зрадники та ворожа агентура. Інакше пояснити всі ці «прогресивні ініціативи» ніяк не можна.
22 квітня, 20:38
Політика
Ідейні послідовники Маркса-Лєніна-Мороза взялися відроджувати практики 100-річної давнини. Свій ганебний популізм вони прикривають війною.
14 січня, 15:31
Політика
Китайська прокладка на посаді президента Бразилії певна, що Україна входить до сфери впливу РФ. Російська агресія є просто помилкою історії.
12.12.2023, 12:09