Україна провела в останню путь нескореного Юрія Шухевича

ПОЛІТИКА
10.12.2022, 21:34
Україна провела в останню путь нескореного Юрія Шухевича
Фото: Facebook

90-річний син головнокомандувача Української Повстанчої Армії відійшов у засвіти 22 листопада, поповнивши лави наших небесних охоронців.

Сьогодні, 10 грудня, у Львові відбулося прощання з Юрієм Шухевичем, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на учасника похоронної процесії філософа Сергія Чаплигіна.

За його словами, віддати щиру шану померлому Герою України до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла прийшла велика кількість українців.

Поховали Юрія Романовича Шухевича з усіма почестями на Личаківському цвинтарі, де також спочиває його незламний батько та інші борці за волю Батьківщини.

Вічна пам'ять і слава обом Героям, чиє життя – справжній приклад для нащадків у відданості та самопожертви українській національній справі!

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у бою проти російських загарбників смертю хоробрих поліг легендарний військовослужбовець із Полтавщини Сергій Міщенко.

Україна провела в останню путь нескореного Юрія Шухевича_1
Україна провела в останню путь нескореного Юрія Шухевича_3
Україна провела в останню путь нескореного Юрія Шухевича_5
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36