Україна стає якнайдалі від Європи через шкідництво Зе-влади

Опінії
13 червня, 13:46
Україна стає якнайдалі від Європи через шкідництво Зе-влади
Фото: Facebook

Демократія — не тільки слово, це перш за все рівні права й обов'язки всіх без виключення громадян. Але Україна все ще у лапах агентури РФ.

Голова Центру досліджень політичних цінностей

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Читаю коментарі виборів до Європарламенту і коментатори наче не помічають як ми все далі ментально і процедурно віддаляємося від решти європейців... Для Європи вибори — це самодостатня цінність, а політична конкуренція є однією з передумов розвитку суспільства.

Буду відвертим, зараз Україна втратила цю цінність, і майже не помітила. В Україні вибори заборонені, а більшість суспільства замість пошуку алгоритмів їхнього проведення мовчки із цим погодилася.

Німі на панщину ідуть, та діточок своїх ведуть...

Ну, що ж, залишається обговорювати, а хто ж там набрав більшість у Європейському парламенті, і як же це Емманюель Макрон розпустив французький парламент. Президент Франції оголосив позачергові вибори.

Все це нагадало, як колись у СССР обговорювали результати виборів у «західному світі». Не так то ми вже, на жаль, й відрізняємося від тієї росії, як про це хвалимося, процедурно і бюрократично дуже навіть близько.

А от від Європи... Від Європи Україна все далі, і далі, адже вибори заборонені, демократичні процедури ліквідуються, тож якраз чудовий час для всіх, хто знаходить аргументи проти демократії, що розбиратися в політиках і політиці важко, «мафія підсовує» кандидатів тощо.

Вчитися завжди важко, легше плити за течією.
Читайте також:
Опінії
Як можна зруйнувати те, чого від початку не було? Виявляється, навіть це змогли!
01 липня, 07:14
Опінії
Корупційний Голем породжений гучними розслідуваннями українських журналістів. Він ніяк не похитнувся від заяв Бігусів, Ніколових, Шабуніних.
10 березня, 15:48
Опінії
«Президент Голобородько» та його слуги втратив довіру українського народу. Та чи втратять вони владу після 20 травня 2024 року?
01 березня, 13:45
Опінії
Станом на середину лютого 2024 року фактичним керівником України є особа з офіційною посадою... Єрмака. Голобородько ж — його петрушка.
13 лютого, 13:48
Політика
Треба закінчувати вважати владу «зелених» тупою, боягузливою чи безвідповідальною. На Печерських пагорбах засів хитрий і підступний ворог.
08 лютого, 13:38
Опінії
Наймаючи собі у радники, потужні менеджери тощо сміття з «Партії Регіонів», ба більше: самий сік Антимайдану, — ввижається Майдан!
19.11.2023, 09:33