Україна та НАТО оновили меморандум про технічне співробітництво

ПОЛІТИКА
18 січня, 10:21
Україна та НАТО оновили меморандум про технічне співробітництво
Фото: google

За підтримки НАТО Україна планує впроваджувати сучасні інформаційні технології

Північноатлантичний Альянс та Україна оновили 17 січня меморандум про технічне співробітництво. Повідомлення про це розміщено на сайті НАТО.

Нову версію Меморандуму про співпрацю у технологічній сфері Україна підписала з Агентством зв'язку та інформації НАТО (NCI).

"Ми поглиблюватимемо взаємодію з Україною, щоб сприяти модернізації інформаційних технологій та комунікаційних послуг, а також визначити галузі, в яких може знадобитися навчання персоналу", – сказав генеральний менеджер NCI Людвіг Декампс.

Глава місії України в НАТО Наталія Галібаренко зазначила, що за підтримки НАТО Україна планує "впроваджувати сучасні інформаційні технології до системи управління ЗСУ".

Наглядова рада NCI затвердила першу угоду з Україною у 2015 році. У її рамках у грудні 2018 року ЗСУ отримали системи захищеного зв'язку, які використовуються і зараз.

В рамках цієї ж угоди було розроблено Регіональну програму забезпечення безпеки повітряного простору (RASP) Україна-НАТО для раннього оповіщення та координації щодо загроз повітряному простору, а також Ініціативу з обміну знаннями, в рамках якої проводилися навчання, семінари та експертизи для модернізації оборонного потенціалу України.

15 січня глава місії України за НАТО заявила, що Альянс "просуває" два напрямки роботи для запобігання російській агресії – участь у підготовці пакету санкцій проти Росії та військово-технічну підтримку ЗСУ.

Читайте також:
Світ
Завдяки цьому Україна має можливість відновлювати їх боєздатність.
вчора, 16:36
Світ
Австралія відправляє Україні 14 гусеничних бронетранспортерів М113 та 20 бронетранспортерів Bushmaster
19 травня, 14:35
Війна
Морська евакуація українських військовиків з оточеного російськими окупантами металургійного заводу "Азовсталь" можлива.
14 травня, 22:45
Світ
Поки українські воїни чекають на озброєння від західних партнерів, естонські волонтери не припиняють постачати на фронт інше спорядження.
08 травня, 22:52
Світ
Британія надасть додаткову військову допомогу Україні на 1,6 млрд доларів.
08 травня, 10:39
Світ
Британські дрони доставлятимуть важке спорядження та обладнання ЗСУ на передову
04 травня, 14:19