Німеччина призупинила сертифікацію московитського газопроводу «Північний потік-2»

СВІТ
17 січня, 16:45
Німеччина призупинила сертифікацію московитського газопроводу «Північний потік-2»

Зупинка пов'язана з тим, що він не повністю відповідає праву Європейського Союзу

Німеччина призупинила сертифікацію газопроводу «Північний потік-2» через те, що він «наразі не повністю відповідає» праву Європейського Союзу. Таку заяву під час пресконференції зробила глава дипломатичного відомства Німеччини Анналена Бербок.

Міністр також попередила, що Захід «вживе відповідних заходів» щодо «Північного потоку-2» у тому випадку, якщо Росія вдасться до ескалації військової агресії проти України.

У  МЗС московії відреагували на дану заяву. Там наголосили, що питання щодо сертифікації "Північного потоку-2" не повинне "штучно затягуватися та політизуватися".

Раніше представник міністерства економіки Німеччини Сюзанна Унград не змогла відповісти на питання щодо точних термінів запуску газопроводу.

«Дозвіл на експлуатацію вже отримано. Йдеться про сертифікацію. За це відповідає Федеральне мережеве агентство [ФРН]», - заявила Унград.

Раніше "Останній Бастіон" повідомляв про те, що Nord Stream 2 програла в суді ФРН справу про звільнення «Північного потоку - 2» від вимог газової директиви ЄС.

Програш в суді не вплине на будівництво трубопроводу, якщо «ПП2» не відповідатиме правилам ЄС, то буде оштрафований після початку подачі газу.

Читайте також:
Опінії
Банкова звинувачує у спорудженні "Північного потоку-2" всіх, окрім Зе-команди. Там як завжди перекладають усе з хворої голови на здорову.
30.09.2021, 08:52
Опінії
Про загрозу енерґетичній, економічній та територіальній безпеці України та реконструкцію Російської імперії.
21.07.2021, 12:52
Опінії
Думка, що з "Північним потоком-2" усе втрачено, що газ піде в обхід України, поки що передчасна.
10.07.2021, 09:12
Опінії
"Найвеличніший лідер" із Кривого Рогу вирішив повторити долю попередника свого попередника, зіпсувавши міжнародну репутацію України.
10.06.2021, 12:53
Опінії
Просто вони обоє тією чи іншою мірою опинилися десь не зовсім з тими людьми, котрі давно мають власний конфлікт інтересів.
03.06.2021, 09:37
Світ
Німецькі екологи заблокували будівництво "Північного потоку-2"
05.05.2021, 10:30