Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС

ВІЙНА
21 березня, 13:38
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС

Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.

Подруга «Троя» і друг «Борзий» полягли смертю хоробрих цього тижня на одному із відтинків Східного фронту у Донецькій області. Тепер обоє Героїв із лав 67-ї Окремої механізованої бригади долучаються до Небесного Воїнства України.

Попрощатися із бойовим медиком Анастасією Мар'янчук і мінометником Денисом Дайнеко прийшли не тільки побратими-правосекторівці, але й небайдужі кияни. Михайлівський храм ущент заповнений українцями, котрі віддають останню шану своїм незламним захисникам.

Зовсім юних подругу «Трою» і друга «Борзого», які були цвітом Української Нації та мали розбудовувати нашу національну державу, поховають на столичному Лісовому кладовищі. У пам'яті побратимів вони навіки залишаться такими ж добрими, щирими та відважними, як і за життя.

Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС_1
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС_3
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС_5
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС_7
Україна у жалобі. Київ прощається із воїнами ДУК ПС_9

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглих захисників України. Вічна шана, дяка і світла пам'ять землякам-Героям!

Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20