Українці святкуватимуть перемогу на згарищах Кремля

Виміри
28.02.2022, 19:32

Майте певність у тому, що Moscovia delenda est!

Чекіст не лицар, а тому не вміє воювати без косплею. Брак навичок, профетики та нездатність до мужнього чину він компенсує війною з цивільними.

Перевдягнені в УПА емґебісти не раз показово підводили до стіни жінок і дітей. Адже ставка їхня не на красивий оперативно-тактичний маневр, але на паніку, броунівський розбрат і самоїдний хаосмос.

І наші дні не становлять винятку. Фокус з перевдяганням бере гору. Пастка свинорилих ІПСО-шників з РФ має наступну покроковість:

  • створили реальний прецедент з костюмуванням в ЗСУ-шників;
  • згодом  залізли в карету швидкої;
  • у завуальовано підконтрольних  інформ-каналах, (зокрема через клауд-месенджер Telegram) запустили хвилю "у хахлов дівєрсантоманія".

Відтак, на виході маємо прикрий вихлоп; до того ж критична кількість людей без бойового досвіду отримала зброю. Одне діло на пафосних щах фоткатись з автоматиками для Instagram, а зовсім інше врівноважено ними орудувати.

У реальній межовій ситуації нерви не рідко здають. Тому дружній вогонь жере чималу кількість життів хороших людей; в одному з українських міст впродовж вчорашнього дня маємо 16 – "300-х".

Серед загиблих опиняються добровольці та парамедики з досвідом 2014-го року.

Тому, якщо відчуваєте, що ваш досвід бойових дій обмежений і вам лоскотно-сцикотно, попийте кави та йдіть волонтерити. Будьте щирими з собою!

Всі ми – люди та нерви кожного мають лімітований ресурс; для Вітчизни можна бути корисним і без зброї. Не варто плодити привидів Гоббсової "війни всіх проти всіх", це сильніше допомагає ворогу ніж його бронетехніка та ракети.

Тож, шануймося!

Українці святкуватимуть перемогу на згарищах Кремля_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Історія
Віддамо шану братчикам, які віддали життя за геополітичну суб'єктність нашої Неньки. Ваш геройський Чин надихатиме наступників.
28.12.2022, 17:00
Політика
Суб'єктивна думка про методи ворожих ДРГ застосовані в Україні навіяні фоточками та постиками у соцмережах певних суспільних кіл.
15.06.2022, 20:34
Світ
Героїчний козак, сентиментальний хахол і "презренний малорос-донощик" досі живуть на українській землі.
30.08.2021, 20:22