Українців готують до нового «Мінського договірняку»

ПОЛІТИКА
16.11.2023, 20:50
Українців готують до нового «Мінського договірняку»

Щоби перемогти рашизм, треба спочатку знищити його різношерстну «5 колону» в Україні. Без цієї умови українці щезнуть із мапи та з пам'яті.

Інколи хвіст так виляє собакою, що здається от-от їй відірве голову. Медіакратія, що породжує демонократію здатна творити жахливі речі.

Приміром можна помахом однієї спланованої та зорганізованої кампанії повністю змістити інформаційну картинку, перенаправити настрої, зруйнувати національну синергію. Єдине чого не навчився медіакратичний симулякр — це знищити реальність.

Тому намагається вбити її носіїв, спочатку інформаційно. І поки на фронті ворог посилює тиск, у тилу відбувається жахлива ломка свідомостей.

Таке враження, що йде активна розвідка боєм і знищення осередків спротиву перед тим як нас «миритимуть» із відвічним ворогом. Схоже було перед «Мінським договірняком»...

І тоді, взимку 2014-2015 теж частина суспільства активно поширювала істеричні крики про націоналістів як руку Москви і ризхитувачів човна. Але поки нас дурили картинками про розхитувачів, щурі спокійно прогризали дно.

Автор : Юрій Сиротюк
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29
Світ
Ресурсна ж федерація московії васал комуністичного Китаю у стратегії глобальної дестабілізації. Ми на крок ближче до світового конфлікту...
25 січня, 20:35
Опінії
Російські прапори, шеврони вагнера, зет символіка присутня напряму чи опосередковано в США, Ізраїлі, Європі, Азії...
23 січня, 11:25