Українців навмисно ділять шляхом штучного «мовного питання», — митрополит Епіфаній

24 лютого, 09:33
Українців навмисно ділять шляхом штучного «мовного питання», — митрополит Епіфаній

Рідна мова — ніби душа народу, яка зберігає і передає усю його пам’ять, здобутки, історію, традиції, а тому її слід плекати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав предстоятель Православної Церкви України — митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

За його словами, на 30-му році відновленої незалежності українців досі намагаються роз’єднати різні політичні сили так званим "питанням мови", зокрема й у релігійній сфері.

«У наш час продовжують виникати суперечки щодо того, якою мовою "правильніше" звертатися до Бога, якою мовою мають звершуватися богослужіння у храмах і, врешті-решт, молитву якою мовою "краще" чує Бог? Відповідь проста – рідною! Бо рідна мова – у рідній Церкві надає розуміння, сенсовості. А от відсутність живої української мови в Церкві – це грабунок вірних», — зазначив митрополит Епіфаній.

Фактично, предстоятель Помісної Церкви підтвердив усім знану на сьогодні істину: віддавати кесарю кесареве, Богу богове, а ворогам України — цинковий макінтош!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", команда Володимира Зеленського свідомо бореться з ПЦУ, щоби нашкодити не Петру Порошенку, а українцям.

Читайте також:
Лисенко сформував і розвинув майже всі присутні в українській музичній творчості жанри.
22 березня, 17:59
Раніше кремлівські дипломати стверджували, що український письменник Гоголь і фінляндський маршал Маннергейм — "славні сини Росії".
08 березня, 13:13
Пісня та поезія продовжують рятувати українців від асиміляції.
07 березня, 12:44
Могила владики Нестора (Шараївського) на території Національного заповідника "Софія Київська" потребує негайного відновлення.
31.10.2020, 21:41
У Фінляндії підприємливі ділки зазіхнули на ліс, яким подорожував укладач народного епосу Еліяс Льоннрот.
28.09.2020, 09:18
Археологи мають підтвердження існування селища скіфського часу на Інститутській горі у Полтаві.
23.09.2020, 15:19