Українцям варто затямити: комуністичний Китай також є нашим ворогом

СВІТ
16.11.2022, 07:36
Українцям варто затямити: комуністичний Китай також є нашим ворогом

Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.

Таку думку на своїй Twitter-сторінці виклав очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

Він зауважує, що вітчизняна дипломатія систематично ігнорує китайську підтримку російської агресії проти України, ймовірно прагнучи домовитися, як завжди "десь по середині".

«Комуністичний Китай знову проголосував проти України в ООН. Зокрема, проти створення механізму компенсації збитків Україні внаслідок російської війни. Це і є обличчя руснявої КНР. Китай – це ворог. Які ще треба докази?», – наголосив Артур Харитонов.

Також слід додати, що завдяки Зе-телемарафону у вітчизняному інформпросторі просувається пропаганда про уявне "повернення" Пекіну контролю над Тайванем і вигаданий "нейтралітет" китайців в "українській кризі".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", КНР хоче насадити українцям "поганий мир" із російським агресором на вигідних для себе умовах.

Читайте також:
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42
Світ
Перший відомий інцидент між двома ядерними азіатськими державами за майже два роки.
13.12.2022, 10:34
Світ
Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".
25.10.2022, 07:00
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
25.09.2022, 17:23