Українофобу Вассерману нагадали про долю євреїв у Другій світовій війні

ВІЙНА
26.01.2022, 12:51
Українофобу Вассерману нагадали про долю євреїв у Другій світовій війні
Фото: Google

Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".

Відповідний ролик на своєму Telegram-каналі оприлюднив кремлівський пропагандист Владімір Соловйов, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Скандальний парламентар із трибуни заявив, що українці – невідомо ким ​"штучностворений народ", чиє існування давно варто перестати визнавати.

«Вони вигадали український народ і тепер намагаються його створити будь-якими доступними їм засобами, в основному, терором. Не можна їм потурати! Треба з цим щось робити і негайно», – йдеться у виступі Вассермана.

Натомість користувачі соціальних мереж нагадали російському депутату-українофобу з Юдиного коліна про долю його одноплемінників часів Другої світової війни, котрих так само як і українців намагалися стерти з лиця землі за всяку ціну.

Тож рекомендуємо Вассерману кілька разів подумати перед тим, як висловлюватися з приводу "штучності" та "невизнання" української нації!

Адже цілком може виявитися, що це він – помилка природи, котра горітиме у пеклі разом із терористом Захарченком, імперським трубадуром Кобзоном і рештою прислужників Кремля.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нелегітимна Державна дума РФ відклала до лютого готове звернення на ім'я Владіміра Путіна щодо визнання бандформувань "ДНР" і "ЛНР".

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Світ
Європейські депутати стурбовані хаотичними та суперечливими діями Маска
20.12.2022, 13:29
Війна
Уродженці Суомі, які весною стали до лав Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України, взяли участь у деокупації Харківщини.
14.09.2022, 08:02
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25.05.2022, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21.05.2022, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24.04.2022, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14.03.2022, 14:29