Депутати Держдуми запланували визнання терористичних утворень «Л/ДНР» на лютий

ВІЙНА
25 січня, 12:22
Депутати Держдуми запланували визнання терористичних утворень «Л/ДНР» на лютий
Фото: Факти

Рада нелегітимної Державної думи РФ відклала до лютого готове звернення на ім'я Владіміра Путіна щодо визнання бандформувань "ДНР" і "ЛНР".

Відповідну інформацію оприлюднило провідне кремлівське пропагандистське видання "РИА Новости", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що ініціатором відтермінування скандального документа став перший заступник голови фракції Комуністичної партії РФ Ніколай Коломєйцєв.

Депутат переконує, визнання самопроголошених терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" постійно перебуває на поточному порядку денному законотворців Московії.

Натомість путінський прессекретар Дмітрій Пєсков уже висловив сумніви щодо вказаного кроку, оскільки, за його словами, «дипломатичне визнання "народних республік" Донбасу суперечитиме Мінським угодам».

Між тим, як інформував "Останній Бастіон", російські комуністи закликають кремлівського "бункерного щура" до створення "правової основи міждержавних відносин".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19 червня, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11 травня, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16 лютого, 09:26
Опінії
Наперед зазначимо, що обоє одіозних щурів – мешканці бункерів: перший закопався під Кремлем, другий – під огризком віртуальної Новоросії.
08 лютого, 10:35
Війна
18-річна Кіра Пушиліна є власницею трикімнатної квартири в елітній багатоповерхівці у середмісті окупованого росіянами Донецька.
22.12.2021, 11:25
Війна
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27.10.2021, 13:22