Українська армія – одна з найсильніших у світі

ВІЙНА
28 травня, 20:08
Українська армія – одна з найсильніших у світі
Фото: Facebook

Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...

Одкровення Євгєнія Прігожина, ватажка "вагнерівців", де він порівняв українців із мужніми римлянами та греками, які переживають розквіт, назвав українську армію одну із найсильніших у світі навряд чи були погоджені з Кремлем.

Так, до всього, власник ПВК "Вагнер" ще й визнав тотальний провал усіх цілей сумнозвісної "спеціальної воєнної операції", оголошеної у ніч проти 24.II.2022 бункерним дідом.

Надто невигідні тези для кремлівської пропаганди він озвучує, бо якби подібні висловлювання дозволили собі звичайні росіяни, – вони в кращому разі отримали б кримінальну справу за "дискредитацію російської армії".

Ну, як це отримують громадяни ресурсної федерації московії, котрі на свій страх і ризик сяк-так наважуються на критику Владіміра Путіна, але виїхавши за територію Росії.

Тому розкол еліт, який всі так довго чекали, набуває дуже конкретних обрисів; і справа навіть не в самому Прігожині, за яким взагалі-то плаче в'язниця, ні.

А у тому, що, очевидно, так думає не тільки він, – так думають не тільки їхні "опозиціонери", але й посіпаки кремлівського режиму вже не вірять у могутність Путіна.

Машина російської пропаганди вкрилася іржею, тому далі для путінського режиму буде тільки гірше, значно, значно гірше, просто спостерігаймо за прийдешніми подіями.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Політика
Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.
05 вересня, 18:14
Війна
Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.
30 серпня, 19:36
Опінії
За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.
29 серпня, 18:35
Війна
Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.
25 серпня, 17:28
Політика
Увага! Українофоби у мережі магазинів "Віват Канцелярія".
23 серпня, 19:43
Політика
За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".
19 серпня, 17:27