Українська армія – одна з найсильніших у світі

ВІЙНА
28.05.2023, 20:08
Українська армія – одна з найсильніших у світі
Фото: Facebook

Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...

Одкровення Євгєнія Прігожина, ватажка "вагнерівців", де він порівняв українців із мужніми римлянами та греками, які переживають розквіт, назвав українську армію одну із найсильніших у світі навряд чи були погоджені з Кремлем.

Так, до всього, власник ПВК "Вагнер" ще й визнав тотальний провал усіх цілей сумнозвісної "спеціальної воєнної операції", оголошеної у ніч проти 24.II.2022 бункерним дідом.

Надто невигідні тези для кремлівської пропаганди він озвучує, бо якби подібні висловлювання дозволили собі звичайні росіяни, – вони в кращому разі отримали б кримінальну справу за "дискредитацію російської армії".

Ну, як це отримують громадяни ресурсної федерації московії, котрі на свій страх і ризик сяк-так наважуються на критику Владіміра Путіна, але виїхавши за територію Росії.

Тому розкол еліт, який всі так довго чекали, набуває дуже конкретних обрисів; і справа навіть не в самому Прігожині, за яким взагалі-то плаче в'язниця, ні.

А у тому, що, очевидно, так думає не тільки він, – так думають не тільки їхні "опозиціонери", але й посіпаки кремлівського режиму вже не вірять у могутність Путіна.

Машина російської пропаганди вкрилася іржею, тому далі для путінського режиму буде тільки гірше, значно, значно гірше, просто спостерігаймо за прийдешніми подіями.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41