Прігожин стане т.в.о. Президента РФ

ПОЛІТИКА
12 травня, 19:53
Прігожин стане т.в.о. Президента РФ
Фото: Google

Подумайте, нічого такого конспірологічного. Тут як раз про логіку, російську логіку передачі влади за останні 99 років...

Згадайте історію Московії за останні 100 років: був Владімір Лєнін, орівняно з Ніколаєм ІІ – ніхто. Втім, це ніхто очолило оновлену імперію під назвою СССР і понеслось.

У 1924 році Лєнін помер і новим очільником СССР стала "шістка" Лєніна – Іосіф Сталін. Згодом, у 1953 році Сталін помер, і новим очільником СССР стала "шістка" Сталіна – Гєоргій Малєнков, але ненадовго.

Оскільки інша ображена "шістка" Сталіна – Нікіта Хрущов – підсиділа Малєнкова, стався "палацовий переворот". У наслідок чого до влади в СССР прийшла ображена "шістка" Сталіна Хрущов.

Щоправда теж ненадовго, бо його підсиділа власна "шістка" – Лєонід Брєжнєв: стався "палацовий переворот" і СССР очолила "шістка" Хрущова Брєжнєв. Він протримався довго, цілих 18 років.

Але за цей період він наплодив таких смішних "шісток", («Вчера на похоронах товарища Суслова, кстати где он?»), що КГБ довелося втрутитись напряму і після Брєжнєва СССР очолив Голова КГБ СССР – Юрій Андропов. Зовсім ненадовго, бо помер.

Однак на його місце прийшов "живий труп", який починав кар'єру навіть не "шісткою" – "двійкою" Сталіна, а потім піднявся аж при Брєжнєвє – Константін Чєрнєнко. Втім теж зовсім ненадовго – бо помер, а на його місце прийшла "двійка" Брєжнєва – Міхаіл Горбачов.

Він, власне і поставив крапку в існуванні СССР, який в управлінні докотився до "двійок" давно померлих "шісток". Після розвалу СССР, на зміну Горбачову, (після невдалої спроби ображеної "трійки" Брєжнєва Гєннадія Янаєва влаштувати ГКЧП) – вже РФ очолила "шістка" Горбачова Боріс Єльцин.

"Шістка двійки" перетворила РФ на кланово-олігархічне збіговисько телепнів, до якого мав відношення і мер Лєнінграда, "шістка" Єльцина Анатолій Собчак, в якого у "шістках" із валізкою бігав Владімір Путін. Унаслідок консолідації збіговиська телепнів, Єльцин і передав владу "шістці" Собчака Путіну.

Путін загробив все, що не встиг загробити Єльцин, це ми і так знаємо, але оточив себе власними "шістками", "п'ятірками", "четвірками", "трійками"... Певний час, Росію бутафорно очолювала "шістка" Путіна Дмітрій Мєдвєдєв.

Ну, а серед "двійок" бігав такий собі халдєй і кейтерінґ Кремля в одній особі – Євгєній Прігожин. І от, станом на травень 2023 року, халдєй і кейтерінґ вже "помітний військово-політичний діяч", із власною армією, вербувальними центрами, закордонними базами та активами, користується повагою у "турбопатріотичного середовища Росії"...

Чим не новий лідер для помираючого квазідержавного утворення? Все логічно!

Якщо СССР розвалився тому, що докотились до "двійок" давно померлих шісток", то РФ розвалиться докотившись до "двійок шісток шісток". Тому і не здивуюсь, якщо Прігожин незабаром стане т.в.о. Президента РФ.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Прігожин стане т.в.о. Президента РФ_1
Читайте також:
Блоги
Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.
08 вересня, 17:28
Блоги
Замість міністра Резнікова в офісі обговорюють призначення Рустема Умєрова, діючого голови Фонду держмайна.
31 серпня, 07:01
Блоги
Усі тищенки, трухіни та особливо ті, кого ще не схопили, будуть раді такому перебігу кримінальних справ.
28 серпня, 10:48
Політика
Понад 100 тисяч осіб вийшли на вулиці Тель-Авіва проти узурпації влади чинним прем'єр-міністром, який насаджує авторитарну судову реформу.
27 серпня, 18:55
Виміри
Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.
16 серпня, 12:35
Політика
Замість того, щоб позбутися Шуфрича, "Слуги" планують позбутися Комітету з питань свободи слова.
08 серпня, 07:29