Українська Асоціація Студентів пропонує відновлювати... РФ!

ПОЛІТИКА
27 лютого, 17:00
Українська Асоціація Студентів пропонує відновлювати... РФ!
Фото: Telegram

Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.

На тижні Європейський союз студентів куди входить Українська асоціація студентів (далі, ЄАС і УАС – прим. ред.) виклали у соціальних мережах відео, де один із представників УАС говорить про те, що (увага!) «слід спільними зусиллями відбудувати як Україну, так і Росію».

Відео згодом було видалене, але добрі люди зберегли та надіслали мені, але я про інше – ви серйозно? Відбудовувати Росію нарівні з Україною?

І це було надіслано західним партнерам, ЄАС, в яких УАС – це єдині члени з України? Може ви ще плануєте відбудувати Росію за кошти західних платників податків?

І найголовніше: вибачте, а що в біса у тій Росії треба відбудовувати? Вся війна йде виключно на теренах України, тож якось дуже дивно, що молодіжні організації про таке не знають.

Підтримуючи розповіді про відбудову Росії членство УАС зримо чи незримо підіграє тезам, про те, що наші вояки лупашать по РФ. Ці тези, до речі, все ще досить шкідливі для теми надання зброї від Заходу, який побоюється що РФ почне ескалювати за удари на їх території.

Це, м'яко кажучи, якщо ще не брати до уваги постійну "боротьбу" УАС за право на виїзд з країни для тих хто вступає у будь-які іноземні виші. В умовах війни виглядає досить безвідповідально.

Неодноразово й особисто чув аж надто багато критики таких "студентів", які купили собі вступ у невідомих інститутах бізнесу туризму та права у польських селах із боку у тому числі й тих, хто уже воює на фронті маючи вищу освіту. Але це не головне.

Розуміємо, що оця структура – УАС – може помилятися, всі мають право на помилку. Тільки, тойво, може помиляйтесь не так гучно, навіщо робити політичні заяви та вести таку активну діяльність щодо речей які ви не розумієте?

Коли буде хоч якась реакція на серйозний іміджевий скандал за участі теперішньої очільниці УАС пані Юлії Рашкевич у базах по купівлі курсових робіт? Якщо ви все ще серйозно думаєте, що громадянське суспільство – це така "священна корова", яка має пáсти державу, а сама ні за що не відповідати, то сильно помиляєтеся.

Всі мають стежити за всіма, аби ніхто не мав права на корупційні, іміджеві та репутаційні зловживання. Затямте це вже собі на носі, так звані "лідери думок" у соцмережах!

Автор : Ярослав Божко
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32
Кримінал
П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.
27 січня, 19:30
Світ
Ульф Крістерссон потрапив у скандал, пов’язаний з виловом вугрів.
24 січня, 10:51