Шкарлет набрав у МОН неуків і плагіаторів

Опінії
02.07.2022, 18:22
Шкарлет набрав у МОН неуків і плагіаторів
Фото: Facebook

Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!

Народний депутат Верховної Ради України

Міносвіти постить карту України без Криму. А ще намагається скасувати правила українського правопису і пише "Турція" та "Словакія" (див. малюнок нижче – прим. ред.).

Так буває, коли береш макет для картинки з російських сайтів, бо так простіше. Так буває, коли у команді міністерства працюють неуважні, некомпетентні люди, без елементарного відчуття приналежності до країни.

Їм просто по цимбалах – з Кримом Україна чи без.

З командою Міносвіти ніколи не знаєш, це табачниківський "pociйський мір" у головах? Чи злочинна недбалість, звичка гуглити pociйською і руки з альтернативного місця, які призводять до аналогічного результату.

Який Шкарлет ти сьогодні – "недбалий" чи "проpociйський"? Шкарлет не може ухвалити рішення виключити Пастернака, Достоєвського і Толстого зі шкільної програми через нерозторопність та непрофесійність, чи тут грають роль особисті симпатії?

Ну, правда, закінчуймо цей цирк!

Міністр освіти вже навіть до Територіальної оборони вступив, аби не виконувати посадові обов'язки. Його не бентежить, що це ницо – намагатися відбілити репутацію військовою формою, примазатися до слави Збройних Сил України.

Робота міністром – це цілодобово, це тисячі питань, які потребують розв'язання. Я знаю що таке, коли ти приходиш на роботу о 7:00 і йдеш після 22:00, бо інакше ніяк не встигнеш зробити хоч частину того, за що несеш відповідальність.

Від активності та адекватності міністерства освіти – залежать долі тисяч дітей. Зокрема, і дітей українських військових.

Тож Сергій Шкарлет або не виконує свою міністерську роботу, або не служить. Або ні роботу міністра не виконує, ні в ТрО не служить.

Тож у мене велике питання до "Слуг народу" – вам нормально досі слугувати політичною підтримкою такому міністру? Не соромно?

Давайте хоча б під час війни призначимо когось нормального. Від наших рішень у сфері освіти залежить ні багато ні мало – майбутнє наших дітей, а отже майбутнє українського народу.

Шкарлет набрав у МОН неуків і плагіаторів_1
Читайте також:
Історія
Керівництво "Укрзалізниці" використало громадян, які не знають свого минулого. Навіть війна не навчила українців берегти пам'ять.
18 березня, 19:04
Політика
Поговоримо трохи про Ставку та Бахмут. Скільки осіб має там бути, колись замислювалися? Якщо ж ні, то дарма...
08 березня, 16:01
Політика
Наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.
14 лютого, 16:51
Політика
Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.
08 лютого, 19:12
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12