Українська діаспора прогнила зсередини, – фронтовик ЗСУ

ПОЛІТИКА
04.07.2023, 17:43
Українська діаспора прогнила зсередини, – фронтовик ЗСУ
Фото: Yle Uutiset

Замість популяризації України, як щита і меча цивілізованого світу, наша діаспора відзначилася великим "маршем" в ім'я "ґендерної рівності".

Таку думку із зони бойових дій на Запорізькому напрямку висловив боєць добровольчого підрозділу "Авангард" Збройних Сил України Євген Врядник, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Про подію, що відбулася відразу у кількох великих європейських містах за підтримки тамтешніх лівих сил, як от Гельсинкі, Мюнхен, Брюссель, Стокгольм, фронтовик дізнався із соціальних мереж.

«Це просто сором. Ці люди просто існують собі та паразитують на ефемерній приналежності до нашого народу. Замість того, щоби прославитися, як народ воїнів – ці люди соромлять нас як своєю бездіяльністю, так і цими "справами". Це просто плювок в обличчя тим, хто воює та утворює єдиний цементуючий пласт, на якому тримається українська ідентичність», – заявив Євген Врядник.

Військовослужбовець ЗСУ відверто нарікає, поки одна частина українців не боїться штурмувати зашиті ворогами мінами посадки на Півдні та Сході, а інша – боїться застрілити якогось російського дипломата, журналіста або бізнесмена, що максимум призведе до ув'язнення виконавця в якійсь європейській тюрмі-санаторії.

«Коли російські війська перейшли наші кордони, виявилося неважливим, хто там що винайшов, написав чи десь ходив за якісь права людини. Єдине, що було та є важливим – це існування верстви козаків на цій землі. Тож волонтерські справи, мітинги та "Pray for Ukraine" лишіть дітям, жінкам і старим. Якщо ж є хтось за кордоном здоровий, сильний та сміливий, вашою справою повинні стати атентати та вибудова етнокорпоративних структур, що можуть конкурувати як з західними державними, так і з іншими – так, як будують їх собі араби та інші кольорові, але набагато якісніше.

З державними структурами країн Заходу варто конкурувати для того, аби вас не поглинули: усі, хто прийняв українських мігрантів, роблять все, щоб розмити їх ідентичність та вкрасти це населення собі; українці ж навпаки мають красти ресурс в цих зажерливих покидьків. Якщо ж це ніхто не зробить, то діаспора не заслуговуватиме на якусь навіть мінімальну приналежність до тих, хто лишився тут та став до зброї. Краще повний розрив зв'язків та відрізання сухих гілок, аніж тягар таких нікчем», – зазначив Євген Врядник.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, як Полтавська обласна рада і медіасодоміти цілеспрямовано принижують українських воїнів, змішуючи з "веселковим" лайном.

Читайте також:
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41