Українське громадянство – це не пляшка коньяку

ПОЛІТИКА
05 червня, 21:45
Українське громадянство – це не пляшка коньяку
Фото: Facebook

На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.

Справа не тільки в Алєксандрі Нєвзорові, а й у Марині Овсянніковій, котра нахабно припхалася в Одесу, розповідати світові власну "незаангажовану правду".

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклала народний депутат IX скликання Верховної Ради Інна Совсун, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує парламентар із фракції "Голос", будь-яка роздача українського громадянства "хорошим pycскім" пропагандистам та іншим збитим льотчикам є ножем у спину всім патріотам, які прямо зараз боронять нас від окупантів на фронті.

«Україна – не чистилище, не санаторій і не притулок для всіх "ізмучєнних" і "отчаявшіхся" пропагандистів, що впали в немилість російському режиму. Особливо для колишніх депутатів Держдуми й довірених осіб Путіна. Особливо для тих, кого дружня нам Литва вважає військовими злочинцями та назавжди забороняє в'їзд. Тá сама Литва, жителі якої збирають кошти, щоб купити для України "Bayraktar". Це суттєвіша образа за низькі оцінки журі на Євробаченні.

Хто наступний? – Пропагандистка Овсяннікова, що якогось милого припхалася в Одесу? На фоні прильоту ракети в Одесу, а потім в Одеську область – її приїзд виглядає так собі. Звертаюся до Служби безпеки України та Державної міграційної служби України, це ж правда, що вона тут, що не бреше нам ця російська пропагандистка? На глобусі он скільки країн, їм тут медом намазано? Для дійсно адекватних людей, що стали на сторону України, є опція політичного притулку. Українське громадянство – це не пляшка коньяку, і не експонат музею поле чудес "подобається? Дарую!", його треба заслужити гідними вчинками», – написала Інна Совсун у соціальній мережі.

Водночас нардеп від політичної сили "Голос" уточнила, що громадянство – оплачене кров'ю українських військових і цю ціну вони продовжують сплачувати щодня, щохвилини, натомість всілякі Нєвзорови-Овсяннікова ганьблять і паплюжать Чин наших захисників.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що перефарбовані у синьо-жовті кольори рупори кремлівської пропаганди досі вірні українофобській натурі, просто зараз вигідно бути патріотом.

Автор : Інна Совсун
Читайте також:
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18