Марафон загальнонаціональний чи все ж антинаціональний?

ПОЛІТИКА
14 травня, 07:56
Марафон загальнонаціональний чи все ж антинаціональний?

Перефарбовані у синьо-жовті кольори рупори кремлівської пропаганди досі вірні українофобській натурі, просто зараз вигідно бути патріотом.

Йдеться про ведучих олігархічних каналів, які опанували блакитні екрани загальнонаціонального марафону: Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець та Анастасію Даугуле.

Як зауважує авторитетний львівський філософ і громадський діяч Сергій Чаплигін, вищеперелічені сумнозвісні особи тривалий час розпалювали ворожнечу, закликаючи російську федерацію прийти на поміч "братньому народу".

Доволі показово, що з масованою навалою путінської голоти 24 лютого всі ці медійні обличчя миттєво зайняли "проукраїнську" позицію, хоча всередині продовжують бути ворогами нашої нації.

«Щодо відсторонення, перевірки та публічної оцінки колишніх ведучих телеканалів, власниками яких були проросійські політики та які просували кремлівські наративи... Переважання кон'юнктури над моральними цінностями завжди породжує такий тип поведінки, яку можна схарактеризувати як прислужництво.

В історії України саме це вже не раз призводило до поразки. Тому зараз тільки етичний ригоризм, нетерпимість до колаборантства та опортунізму є необхідною умовою не тільки нашої спільної Перемоги, а й вироблення морального імунітету в суспільстві, вироблення серед українців почуття та звичаїв господарів власної долі та землі на майбутнє. Викидайте зі свого словника слово "толерантність", воно зайве», – закликав українців Сергій Чаплигін.

Крім того, не варто забувати й про спонсорів вказаних медіаповій: олігархи Вадим Новінський, Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Євген Мураєв, Віктор Пінчук та інші ніби притихли з початком повномасштабної агресії, але насправді тишком-нишком продовжують грабувати українців, прикриваючися "благими" гуманітарними намірами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Латвії днями ініціювали заборону єдиної проросійської партії, а також оголосили тотальну дерусифікацію культурної спадщини.

Автор : Сергій Чаплигін
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04 грудня, 09:03
Політика
Український парламент ухвалив законопроєкт №7633 про заборону використання джерел інформації держави-агресора у галузі освіти.
01 грудня, 21:00
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02 листопада, 12:55
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04 жовтня, 08:09
Історія
Трубадур клаптикової імперії зла ефіопського походження поважно сидить у середмісті української столиці, а владі Києва знову не на часі.
28 вересня, 07:00
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18