Марафон загальнонаціональний чи все ж антинаціональний?

ПОЛІТИКА
14 травня, 07:56
Марафон загальнонаціональний чи все ж антинаціональний?

Перефарбовані у синьо-жовті кольори рупори кремлівської пропаганди досі вірні українофобській натурі, просто зараз вигідно бути патріотом.

Йдеться про ведучих олігархічних каналів, які опанували блакитні екрани загальнонаціонального марафону: Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець та Анастасію Даугуле.

Як зауважує авторитетний львівський філософ і громадський діяч Сергій Чаплигін, вищеперелічені сумнозвісні особи тривалий час розпалювали ворожнечу, закликаючи російську федерацію прийти на поміч "братньому народу".

Доволі показово, що з масованою навалою путінської голоти 24 лютого всі ці медійні обличчя миттєво зайняли "проукраїнську" позицію, хоча всередині продовжують бути ворогами нашої нації.

«Щодо відсторонення, перевірки та публічної оцінки колишніх ведучих телеканалів, власниками яких були проросійські політики та які просували кремлівські наративи... Переважання кон'юнктури над моральними цінностями завжди породжує такий тип поведінки, яку можна схарактеризувати як прислужництво.

В історії України саме це вже не раз призводило до поразки. Тому зараз тільки етичний ригоризм, нетерпимість до колаборантства та опортунізму є необхідною умовою не тільки нашої спільної Перемоги, а й вироблення морального імунітету в суспільстві, вироблення серед українців почуття та звичаїв господарів власної долі та землі на майбутнє. Викидайте зі свого словника слово "толерантність", воно зайве», – закликав українців Сергій Чаплигін.

Крім того, не варто забувати й про спонсорів вказаних медіаповій: олігархи Вадим Новінський, Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Євген Мураєв, Віктор Пінчук та інші ніби притихли з початком повномасштабної агресії, але насправді тишком-нишком продовжують грабувати українців, прикриваючися "благими" гуманітарними намірами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Латвії днями ініціювали заборону єдиної проросійської партії, а також оголосили тотальну дерусифікацію культурної спадщини.

Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Політика
Гебістський проєкт під назвою Московський патріархат насмілився вимагати від України припинити "беззаконня на релігійному ґрунті".
15 травня, 08:09
Світ
Громадяни балтійської республіки розпочали збір підписів за припинення діяльності політичного проєкту "Російський союз Латвії".
12 травня, 09:27
Політика
Всеукраїнська спільнота гуманітаріїв і культурних діячів закликала світ негайно розірвати всі зв'язки з російськими "колегами".
12 травня, 07:09
Опінії
Химерна реінкарнація СССР і Третього райху – росія готується святкувати"побєдобєсіє". Імовірно, що завершить так само – повною ліквідацією.
05 травня, 22:45
Політика
Російський "православний" цирк, очолюваний ґебістом і дітовбивцею Кіріллом Гундяєвим, більше не проводитиме шабаші у Конотопі.
04 травня, 19:43
Історія
Нам є, щó пред'явити кремлівському бункерному щуру, який не знає історії. Переконані, росія мусить повернутися до кордонів 1147 року!
01 травня, 10:22