Українське село — і досі серце нашої національної ідентичності

ПОЛІТИКА
31 березня, 09:37
Українське село — і досі серце нашої національної ідентичності
Фото: Facebook

Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.

Кліматичні ґретостраждання, які навіть на тлі безпекових загроз не полишають глобалістів, — це не абсурд. Принаймні, так може здатися на перший погляд.

Але це — чітка програма розселянювання й деіндустріалізації Європейської спілки, Канади та США із подальшою тотальною планктонізацією трудових ресурсів. Перетворення національно свідомих громадян на безрідних космополітів.

Адже, скажімо відверто, і до тепер селяни-парцелярії — носії (фу-фу-фу, галасують поборники ґендерної ідеології десь за вікном) традиційних цінностей. Саме вони — опора консервативних сил.

Промисловим елементом, як показала провальна практика марксизму у розвинених індустріальних країнах теж не так то й легко маніпулювати. А от відірвані від живих виробничих процесів, освічені лівою професурою, розбещені побутовим комфортом

«Сніжинки» пруться у ліволіберальний ГУЛАГ, як вівці у кошару.

Qui bono? Міжнародним фінансам, Амазонам-компрадорам, силіконовим долинам і (у підсумку) Піднебесній, куди стрімко перетікає виробництво споживчих товарів для офісного планктону, ну, й Кремлю, ясєн пєнь, куди ж без нього.

І, якщо ця пошесть остаточно розкладе європейську цивілізацію, на землю опуститься такий морок, якого ще не знала Історія. І така сама програма розселянювання від 2014 року активно ведеться в Україні, навіть зараз попри бойові дії.

Пригадайте так зване укрупнення районів Зе-владою (ніби заздалегідь знали, що кількість людей зменшиться). Закриття сільських шкіл та обмеження рівня тих, які не виходить закрити.

Запровадження шкіл-інтернатів (як для народів Крайньої Півночі, яких відучували від традиційних цінностей). А далі, наче як за методичкою від іноземних панів вітчизняних слуг:

  • закриття лікарень;
  • закриття клубів і будинків культури;
  • закриття пошт зі скасуванням важливої для сільського соціуму посади поштаря;
  • закриття музичних фестивалів, які проводилися у малих містечках та й відображали українську культуру (як от «Мазепа Фест» у Полтаві).
Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
16 квітня, 16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Полтава
Фронтовикам — необхідні дрони, тиловикам — щира подяка. Саме так говорять про тісну співпрацю із воїнами на передовій селяни Машівки.
31 березня, 08:48