Українське село — і досі серце нашої національної ідентичності
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
Кліматичні ґретостраждання, які навіть на тлі безпекових загроз не полишають глобалістів, — це не абсурд. Принаймні, так може здатися на перший погляд.
Але це — чітка програма розселянювання й деіндустріалізації Європейської спілки, Канади та США із подальшою тотальною планктонізацією трудових ресурсів. Перетворення національно свідомих громадян на безрідних космополітів.
Адже, скажімо відверто, і до тепер селяни-парцелярії — носії (фу-фу-фу, галасують поборники ґендерної ідеології десь за вікном) традиційних цінностей. Саме вони — опора консервативних сил.
Промисловим елементом, як показала провальна практика марксизму у розвинених індустріальних країнах теж не так то й легко маніпулювати. А от відірвані від живих виробничих процесів, освічені лівою професурою, розбещені побутовим комфортом
Qui bono? Міжнародним фінансам, Амазонам-компрадорам, силіконовим долинам і (у підсумку) Піднебесній, куди стрімко перетікає виробництво споживчих товарів для офісного планктону, ну, й Кремлю, ясєн пєнь, куди ж без нього.
І, якщо ця пошесть остаточно розкладе європейську цивілізацію, на землю опуститься такий морок, якого ще не знала Історія. І така сама програма розселянювання від 2014 року активно ведеться в Україні, навіть зараз попри бойові дії.
Пригадайте так зване укрупнення районів Зе-владою (ніби заздалегідь знали, що кількість людей зменшиться). Закриття сільських шкіл та обмеження рівня тих, які не виходить закрити.
Запровадження шкіл-інтернатів (як для народів Крайньої Півночі, яких відучували від традиційних цінностей). А далі, наче як за методичкою від іноземних панів вітчизняних слуг:
- закриття лікарень;
- закриття клубів і будинків культури;
- закриття пошт зі скасуванням важливої для сільського соціуму посади поштаря;
- закриття музичних фестивалів, які проводилися у малих містечках та й відображали українську культуру (як от «Мазепа Фест» у Полтаві).