Українські аграрії отримали $380 млн від американського бізнесу

ЕКОНОМІКА
25.10.2023, 11:23
Українські аграрії отримали $380 млн від американського бізнесу

Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.

Як повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) схвалила 5 нових проєктів. Усі вони націлені на підтримки продовольчої безпеки, бізнесу, системи охорони здоров'я та міжнародної торгівлі.

Зазначена компанія також оголосила про укладення двох окремих угод на загальну суму $60 млн з українськими банками. Йдеться про мобілізацію капіталу для сталої підтримки малого та середнього підприємництва шляхом полегшення їхнього доступу до фінансування в Україні.

Представники DFC у Києві підтвердили, що зі вказаної суми $25 млн спрямують на страхування від політичних ризиків для Superhumans Center, некомерційного центру, який працює у сфері протезування та реабілітації людей, поранених під час війни в Україні. Фактично, крім вітчизняних аграріїв, американські бізнесмени фінансово підтримали і тих, хто постраждав за Батьківщину.

«Співробітництво українських компаній та банків з Американською корпорацією з фінансування міжнародного розвитку, з однієї сторони, підвищує стійкість економіки України, а з іншої — потужний сигнал інвесторам зі всього світу. Сигнал про те, що навіть під час війни не треба боятись інвестувати в Україну», — прокоментувала ситуацію перший віцепрем'єр-міністр і міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також:
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».
24 січня, 07:19
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04.09.2023, 18:16