Українські аграрії отримали $380 млн від американського бізнесу

ЕКОНОМІКА
25.10.2023, 11:23
Українські аграрії отримали $380 млн від американського бізнесу

Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.

Як повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) схвалила 5 нових проєктів. Усі вони націлені на підтримки продовольчої безпеки, бізнесу, системи охорони здоров'я та міжнародної торгівлі.

Зазначена компанія також оголосила про укладення двох окремих угод на загальну суму $60 млн з українськими банками. Йдеться про мобілізацію капіталу для сталої підтримки малого та середнього підприємництва шляхом полегшення їхнього доступу до фінансування в Україні.

Представники DFC у Києві підтвердили, що зі вказаної суми $25 млн спрямують на страхування від політичних ризиків для Superhumans Center, некомерційного центру, який працює у сфері протезування та реабілітації людей, поранених під час війни в Україні. Фактично, крім вітчизняних аграріїв, американські бізнесмени фінансово підтримали і тих, хто постраждав за Батьківщину.

«Співробітництво українських компаній та банків з Американською корпорацією з фінансування міжнародного розвитку, з однієї сторони, підвищує стійкість економіки України, а з іншої — потужний сигнал інвесторам зі всього світу. Сигнал про те, що навіть під час війни не треба боятись інвестувати в Україну», — прокоментувала ситуацію перший віцепрем'єр-міністр і міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також:
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38