Українські авіатори рішуче торують шлях перемоги

ВІЙНА
18.01.2023, 07:01
Українські авіатори рішуче торують шлях перемоги

Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.

Відповідний ролик із зони ведення бойових дій на заданому відтинку фронту показала пресслужба 12 Окремої бригади армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка.

Як зауважують самі військовослужбовці (пілоти бойових гелікоптерів – прим. ред.), їхній щоденний героїзм – це рутинна робота, мета якої: вигнання загарбників і відновлення територіальної цілісності України.

«Кожного ранку ми бажаємо всім вдалого початку дня та бадьорого тижня! Наші мужні авіатори продовжують нищити окупанта. Будьте певні, армійська авіація палко відомстить за Дніпро і за всі злочини вчинені окупантом», – заявили у пресслужбі 12 авіаційної бригади імені генерал-хорунжого Павленка.

Також у бойовому підрозділі додають, що пілоти гелікоптерів злагоджено працюють пліч-о-пліч з іншими представниками Сухопутних військ заради спільної перемоги над росіянами.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що армія РФ продовжує наступати на Бахмутському напрямку, агресор й надалі зосереджує основні зусилля на спробах захоплення Донецької області.

Читайте також:
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35
Війна
2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.
08 березня, 20:32
Війна
Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів.
05 березня, 10:01