Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв

СВІТ
04.09.2022, 08:26
Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв
Фото: Världen Idag

Вимушено вигнані з власної батьківщини українці знаходять тимчасовий притулок закордоном, зокрема і на території заможної Скандинавії.

Проте, як виявилося, не для всіх наших співвітчизників нове місце проживання стає справжнім домом, адже статус біженця відбивається на ставленні іноземців.

Свідченням цього є сповідь українок Олександри Панасюк і Надії Бєлової провідному шведському виданню "Dagens Nyheter", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами жінок, по прибуттю до далекого скандинавського королівства вони зрозуміли, що Швеція доволі дорога та вибаглива країна, де особливе ставлення лише до конкретних соціальних і етнічних груп.

«Знаєте, що найбільше нас тут здивувало? Всі шведські квартири однакові – однакові меблі від "IKEA", однакові ароматичні свічки. Це як квартири у Совєцькому Союзі мого дитинства. Немає жодного різноманіття. Це, звісно, може видатися дико, але для нас Швеція – це наче осучаснений СССР для багатих людей», – заявила одна з жінок під час спілкування з журналістами.

Водночас українські біженки зауважили, що попри розвинену демократію, у Швеції відчувається присутність соціалізму та високий рівень етнічної злочинності з боку африканських і азійських мігрантів, які не соціалізуються.

У цілому жінки оцінюють своє теперішнє перебування на чужині як "задовільне і відносно безпечне", оскільки повернутися на Батьківщину, де поки точиться війна проти російських агресорів, вони не можуть.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уряд Королівства Данія посилив вимоги до українських заробітчан.

Читайте також:
Світ
Громадяни північної країни-сусідки висловлюють небажання долучатися до російської кривавої авантюри на українській землі.
25 січня, 07:03
Опінії
Коли у нації є совість, вона зносить іракліїв. Якими б вони не були «мрійниками» і «демократами».
24 січня, 11:26
Опінії
Пересічним громадянам великі суми грошей застелили очі. Причому грошей тих, хто їх залужив кров'ю і потом, боронячи нас від росіян.
15 січня, 09:23
Війна
Нові правила військового обліку в Україні
05 січня, 11:51
Виміри
Наперекір негараздам і викликам долі дивимося у величне Майбутнє з твердим оптимізмом заради спільної для всіх українців Мети.
31.12.2022, 22:23
Опінії
Жодних принципів, жодної мети покращення, жодного майбутнього ні країни, ні громадян у країні з ними не побудувати
10.12.2022, 10:31