Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв

СВІТ
04.09.2022, 08:26
Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв
Фото: Världen Idag

Вимушено вигнані з власної батьківщини українці знаходять тимчасовий притулок закордоном, зокрема і на території заможної Скандинавії.

Проте, як виявилося, не для всіх наших співвітчизників нове місце проживання стає справжнім домом, адже статус біженця відбивається на ставленні іноземців.

Свідченням цього є сповідь українок Олександри Панасюк і Надії Бєлової провідному шведському виданню "Dagens Nyheter", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами жінок, по прибуттю до далекого скандинавського королівства вони зрозуміли, що Швеція доволі дорога та вибаглива країна, де особливе ставлення лише до конкретних соціальних і етнічних груп.

«Знаєте, що найбільше нас тут здивувало? Всі шведські квартири однакові – однакові меблі від "IKEA", однакові ароматичні свічки. Це як квартири у Совєцькому Союзі мого дитинства. Немає жодного різноманіття. Це, звісно, може видатися дико, але для нас Швеція – це наче осучаснений СССР для багатих людей», – заявила одна з жінок під час спілкування з журналістами.

Водночас українські біженки зауважили, що попри розвинену демократію, у Швеції відчувається присутність соціалізму та високий рівень етнічної злочинності з боку африканських і азійських мігрантів, які не соціалізуються.

У цілому жінки оцінюють своє теперішнє перебування на чужині як "задовільне і відносно безпечне", оскільки повернутися на Батьківщину, де поки точиться війна проти російських агресорів, вони не можуть.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уряд Королівства Данія посилив вимоги до українських заробітчан.

Читайте також:
Позиція
Нахилянт від ухилянтів Зеленський виступає за те, щоби українці приїжджали з-за кордону вже зараз.
11 червня, 18:38
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» постійно говорять про підтримку воїнів, але ніяк цьому не сприяють. Інша справа — карлівські волонтери.
09 червня, 08:18
Війна
На Херсонщині рятувальників примусово направляють у бойові підрозділи МВС.
01 червня, 12:03
Політика
У Мінсоцполітики рекомендують українцям відкладати гроші на старість та готуватися працювати, скільки зможуть.
01 червня, 10:38
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01