Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв

СВІТ
04.09.2022, 08:26
Українські біженці: Швеція – це СССР для багатіїв
Фото: Världen Idag

Вимушено вигнані з власної батьківщини українці знаходять тимчасовий притулок закордоном, зокрема і на території заможної Скандинавії.

Проте, як виявилося, не для всіх наших співвітчизників нове місце проживання стає справжнім домом, адже статус біженця відбивається на ставленні іноземців.

Свідченням цього є сповідь українок Олександри Панасюк і Надії Бєлової провідному шведському виданню "Dagens Nyheter", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами жінок, по прибуттю до далекого скандинавського королівства вони зрозуміли, що Швеція доволі дорога та вибаглива країна, де особливе ставлення лише до конкретних соціальних і етнічних груп.

«Знаєте, що найбільше нас тут здивувало? Всі шведські квартири однакові – однакові меблі від "IKEA", однакові ароматичні свічки. Це як квартири у Совєцькому Союзі мого дитинства. Немає жодного різноманіття. Це, звісно, може видатися дико, але для нас Швеція – це наче осучаснений СССР для багатих людей», – заявила одна з жінок під час спілкування з журналістами.

Водночас українські біженки зауважили, що попри розвинену демократію, у Швеції відчувається присутність соціалізму та високий рівень етнічної злочинності з боку африканських і азійських мігрантів, які не соціалізуються.

У цілому жінки оцінюють своє теперішнє перебування на чужині як "задовільне і відносно безпечне", оскільки повернутися на Батьківщину, де поки точиться війна проти російських агресорів, вони не можуть.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уряд Королівства Данія посилив вимоги до українських заробітчан.

Читайте також:
Опінії
На фронті від них багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого
27 травня, 13:24
Опінії
Перемога в війні — це про тверезий погляд, розуміння ситуації і готовність включатись особисто. Інакше проти нас зіграє проста математика.
27 травня, 11:05
Опінії
Залишилося скасувати статтю 301 Кримінального кодексу, яка нічого, окрім доходу для продажних мусорів
24 травня, 13:28
Війна
Водії заблокували на кордоні волонтерів, які везли машини для ЗСУ
24 травня, 09:28
Війна
Саме на вояків покладена місія справедливості й невідворотного покарання за зраду і мародерство під час поборення привиду з минулого...
21 травня, 19:45
Політика
Ніхто не може повалити політичний апарат без контролю над культурним фундаментом. Тобто, основи, на якій і ґрунтується державна влада.
13 травня, 21:19