Уряд Данії посилив вимоги до українських заробітчан

СВІТ
05.08.2022, 09:23
Уряд Данії посилив вимоги до українських заробітчан

Попри обіцяну офіційним Копенгаґеном усесторонню підтримку Києву, до наших емігрантів на чужині ставляться прямо кажучи не дуже добре.

Свідченням цього є нові правила перебування у Королівстві Данія оприлюднені Радою з міжнародного працевлаштування та інтеграції (Styrelsen for International Rekruttering og Integration).

З'ясувалося, що чиновники скандинавської держави запровадили суворі зміни у правилах супроводу членів сім'ї для іноземних працівників і студентів (перш за все українців – прим. ред.), які отримали посвідку на постійне проживання або документ про місцеве громадянство (підданство).

Новація, з одного боку, дає змогу близьким родичам заробітчан, які їх супроводжують, продовжити свій дозвіл на проживання, але унеможливлює спрощене працевлаштування будь-де без знання мови та відповідного фаху; а з іншого – іноземний робітник, який має посвідку чи громадянство Данії, віднині мусить повинен відповідати певним умовам.

У Копенгаґені наголошують, що таким чином член родини, який першим отримав дозвільні документи й легалізувався на ринку праці як повноправний підданий скандинавського королівства, тепер стає основним платником податків і утримувачем інших, які для отримання бажаної посади мають скласти іспити з державної мови та підтвердити кваліфікаційний рівень.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Естонія натомість пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором, зокрема це стосується і наших заробітчан.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Чергові "покращення" від депутатів можуть призвести до повного знищення захисту трудових прав працівників в Україні
03 березня, 10:42
Полтава
Як не втрапити в халепу
16.03.2021, 11:25
Світ
Законопроєкт підкреслює важливість Чорноморського регіону для національної безпеки США, європейської та глобальної безпеки
11:21
Світ
Це перший випадок в історії США, коли чинному чи колишньому президенту країни буде пред'явлено кримінальні звинувачення
09:10
Світ
Ентоні Блінкен закликав американців виїхати з росії після арешту журналіста WSJ
вчора, 21:40
Світ
Представники міської влади Києва і Тайбея підписали Меморандум про співробітництво на тлі васалізації Москви Пекіном.
вчора, 20:17