Уряд Данії посилив вимоги до українських заробітчан

СВІТ
05 серпня, 09:23
Уряд Данії посилив вимоги до українських заробітчан

Попри обіцяну офіційним Копенгаґеном усесторонню підтримку Києву, до наших емігрантів на чужині ставляться прямо кажучи не дуже добре.

Свідченням цього є нові правила перебування у Королівстві Данія оприлюднені Радою з міжнародного працевлаштування та інтеграції (Styrelsen for International Rekruttering og Integration).

З'ясувалося, що чиновники скандинавської держави запровадили суворі зміни у правилах супроводу членів сім'ї для іноземних працівників і студентів (перш за все українців – прим. ред.), які отримали посвідку на постійне проживання або документ про місцеве громадянство (підданство).

Новація, з одного боку, дає змогу близьким родичам заробітчан, які їх супроводжують, продовжити свій дозвіл на проживання, але унеможливлює спрощене працевлаштування будь-де без знання мови та відповідного фаху; а з іншого – іноземний робітник, який має посвідку чи громадянство Данії, віднині мусить повинен відповідати певним умовам.

У Копенгаґені наголошують, що таким чином член родини, який першим отримав дозвільні документи й легалізувався на ринку праці як повноправний підданий скандинавського королівства, тепер стає основним платником податків і утримувачем інших, які для отримання бажаної посади мають скласти іспити з державної мови та підтвердити кваліфікаційний рівень.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Естонія натомість пообіцяла всебічну підтримку Україні до перемоги над агресором, зокрема це стосується і наших заробітчан.

Читайте також:
Полтава
Як не втрапити в халепу
16.03.2021, 11:25
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
вчора, 19:23
Світ
Їм дали три дні для того, щоб покинути країну
вчора, 14:22
Світ
Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.
14 серпня, 19:27
Світ
Про це свідчить опитування членів Консервативної партії
14 серпня, 16:24
Світ
У Франції тривають маніфестації на підтримку України
14 серпня, 15:25