Українські партизани знищили штаб путіністів на Херсонщині

ВІЙНА
30 серпня, 18:54
Українські партизани знищили штаб путіністів на Херсонщині
Фото: Атеш

Російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.

Яскравим свідченням є ліквідація партійного осередку "Єдіной Росії" у Новій Каховці, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на підпільний рух "Атеш".

Зі слів наших партизанів, напередодні ввечері вони здійснили спланований напад на будівлю, де розташовано самозваний передвиборчий штаб головної путінської політичної сили.

«29 серпня о 21:00 агент руху "Атеш" підірвав осередок "Єдіной Росії" у Новій Каховці за адресою вулиця Першотравнева, 14. Також було знищено 3 військовослужбовці збройних сил РФ, які відповідали за охорону цього об'єкту. Внаслідок пожежі, що виникла після підриву, згоріла вся документація.

Свої "важливі папери" окупанти завезли до так званих виборів, призначених на 8-10 вересня. Ми не зазнаємо рашистських псевдовиборів на нашій території! Заявляємо, рух "Атеш" продовжує боротьбу, доки останній окупант не залишить територію України», – наголосили українські партизани з руху опору.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як інгуське підпілля планує розворушити окупований росіянами Північний Кавказ, перетворивши на пекло для загарбників.

Штаб
Штаб "Єдійной Росії" до знищення
Читайте також:
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові активно діє українське підпілля. Вже скоро у ворога під ногами палатиме кримська земля.
15 листопада, 20:29
Війна
Ліквідовані колаборанти брали участь у розслідуванні діяльності українських диверсантів та загадкових вбивств військових.
13 листопада, 13:08
Війна
Окупанти зберігають корабельні ракети на базі поблизу морської бухти у горах. Скільки лишилося смертоносних боєголовок — невідомо.
01 листопада, 07:48
Війна
У тимчасово окупованій Херсонській області вибухнув легковий транспортний засіб зі співробітниками ФСБ і ЗС РФ.
08 вересня, 19:04
Війна
Прокремлівська маріонетка, який тимчасового виконує роль районного голови, тепер бігатиме пішки разом зі своїм каґалом.
15 червня, 20:19
Війна
Сама земля тимчасово окупованого українського Півдня палає під ногами загарбників і терористів із РФ, промовляючи помстою за злочини.
24 квітня, 21:18