Інгуське підпілля розворушить окупований росіянами Кавказ

ПОЛІТИКА
07.05.2023, 20:37
Інгуське підпілля розворушить окупований росіянами Кавказ

У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.

Саме тому Комітет Інгуської Незалежності, крім формування Інгуської визвольної армії, закликав одноплемінників потай гуртуватися у партизанські загони.

Про це у прямому етері незалежного дагестанського інформаційно-аналітичного проєкту "Наше Мнение 2.0" заявив інгуський самостійник Руслан Йовло, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік, який є офіційним прессекретарем Комітету Інгуської Незалежності, пояснив, що головна мета їхньої організації повне вигнання російських окупантів з Інгушетії та набуття державного суверенітету.

«Ми всі націлені на те, щоб усілякими, тобто, доступними на сьогодні нам, способами сприяти розпаду цієї держави. Крім нас, звісно ж, діють чеченці, також ми на зв'язку з нашими дагестанськими братами. І ми налаштовані на те, щоб у майбутньому побудувати якісь спільні плани та сприяти цьому. Ми не складемо зброю, яку взяли до рук. Наша боротьба має сенс», – заявив Руслан Йовло, якого надихнула боротьба українського народу.

Інгуський самостійник також додав, що після оголошення про створення Інгуської визвольної армії, їхній Комітет щодня став отримувати величезну кількість запитів від охочих воювати за незалежність Інгушетії.

«На зараз можу точно сказати про те, що у нас уже сформовані окремі військові підрозділи. Без уточнень кількості бійців, це почекає. Незабаром ми відкрито покажемо світові ці збройні формування», – пообіцяв Руслан Йовло.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що 9 травня у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.

Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31