Інгуське підпілля розворушить окупований росіянами Кавказ

ПОЛІТИКА
07 травня, 20:37
Інгуське підпілля розворушить окупований росіянами Кавказ

У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.

Саме тому Комітет Інгуської Незалежності, крім формування Інгуської визвольної армії, закликав одноплемінників потай гуртуватися у партизанські загони.

Про це у прямому етері незалежного дагестанського інформаційно-аналітичного проєкту "Наше Мнение 2.0" заявив інгуський самостійник Руслан Йовло, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік, який є офіційним прессекретарем Комітету Інгуської Незалежності, пояснив, що головна мета їхньої організації повне вигнання російських окупантів з Інгушетії та набуття державного суверенітету.

«Ми всі націлені на те, щоб усілякими, тобто, доступними на сьогодні нам, способами сприяти розпаду цієї держави. Крім нас, звісно ж, діють чеченці, також ми на зв'язку з нашими дагестанськими братами. І ми налаштовані на те, щоб у майбутньому побудувати якісь спільні плани та сприяти цьому. Ми не складемо зброю, яку взяли до рук. Наша боротьба має сенс», – заявив Руслан Йовло, якого надихнула боротьба українського народу.

Інгуський самостійник також додав, що після оголошення про створення Інгуської визвольної армії, їхній Комітет щодня став отримувати величезну кількість запитів від охочих воювати за незалежність Інгушетії.

«На зараз можу точно сказати про те, що у нас уже сформовані окремі військові підрозділи. Без уточнень кількості бійців, це почекає. Незабаром ми відкрито покажемо світові ці збройні формування», – пообіцяв Руслан Йовло.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що 9 травня у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35