Українські підприємці виявили збої у роботі РРО

ЕКОНОМІКА
06 січня, 10:15
Українські підприємці виявили збої у роботі РРО
Фото: Мінфін

"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив підприємець і власник однієї з турфірм Роман Грабежов, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, у новому 2022 році пристрої РРО наче сказилися: видають помилки, працюють offline, виснуть, не дають закрити касу, половини чеків немає, а облік зламався миттєво.

«П'ятий день поспіль у мене стає на пучок сивого волосся більше. Однак найсумніше, що Checkbox повністю відключив будь-які способи зв'язку з ними. Натомість телефон – заглушка з сумним голосом робота, а месенджери – автоматична відповідь, що "все буде добре". Адреси фізичної особи також немає. Соцмережі сервісу мертві за справді мертвого. До слова, це найжахливіший сценарій комунікації з клієнтами, який тільки можна собі уявити. Зв'язатися з компанією, від якої залежить, скільки тобі нарахують штрафів — неможливо», — стверджує Роман Грабежов.

Київський бізнесмен вимагає від ініціаторів запровадження РРО — горе-реформаторів Гетманцева і Дубілета — негайно втрутитися у ситуацію, аби приватні підприємці (здебільшого ФОП — прим. ред.) змогли нормально працювати, стабільно сплачуючи податки.

«Є дохла Google-форма, яку я відправив вже більш як десять разів. І жодної відповіді не отримав за ці дні. Я не знаю як буде "розрулювати" цю ситуацію Дубілет і Ко, але це справжній жах і морок! Зробити продукт і так впасти в багнюку обличчям, підставивши сотні тисяч українців, які хочуть чесно вести бізнес? Це повна дурня! Данило Гетманцев пообіцяв, що штрафів не буде, мовляв, працюйте offline... А як працювати, якщо я навіть елементарно не можу відкрити зміну? Безліч дрібних точок просто з нового року стоять закриті. Багато хто з підприємців перестав приймати оплати за терміналом, адже всі бояться штрафів», — зазначив Роман Грабежов.

Підприємець підсумовує, що у вищевикладених обставинах негайно потрібне чесне, юридично дієве пояснення від влади:

  • що робити, коли з РРО відбувається хаос уже майже тиждень;
  • чи буде офіційна позиція компанії-розробника;
  • та що робити, коли продажі не вдається фіскалізувати.

«Особисто я не хочу перебувати у стані "податкового злочинця", як і сотні тисяч таких же підприємців в Україні. Шановні пани Гетманцев і Дубілет, будь ласка, дайте нам працювати, чесно заробляти, і хоч трохи спати ночами не думаючи про штрафи», — написав у Facebook Роман Грабежов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Велика деолігархізація", організована Зе-командою, триває повним ходом: багатії збагачуються, а українці — бідніють.

Читайте також:
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33
Опінії
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".
31 січня, 18:45
Опінії
Граємося словами? Як би ж то. Граються нами. Відкрито, нахабно, цинічно....
31 січня, 09:26