Українські підприємці виявили збої у роботі РРО

ЕКОНОМІКА
06.01.2022, 10:15
Українські підприємці виявили збої у роботі РРО
Фото: Мінфін

"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив підприємець і власник однієї з турфірм Роман Грабежов, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, у новому 2022 році пристрої РРО наче сказилися: видають помилки, працюють offline, виснуть, не дають закрити касу, половини чеків немає, а облік зламався миттєво.

«П'ятий день поспіль у мене стає на пучок сивого волосся більше. Однак найсумніше, що Checkbox повністю відключив будь-які способи зв'язку з ними. Натомість телефон – заглушка з сумним голосом робота, а месенджери – автоматична відповідь, що "все буде добре". Адреси фізичної особи також немає. Соцмережі сервісу мертві за справді мертвого. До слова, це найжахливіший сценарій комунікації з клієнтами, який тільки можна собі уявити. Зв'язатися з компанією, від якої залежить, скільки тобі нарахують штрафів — неможливо», — стверджує Роман Грабежов.

Київський бізнесмен вимагає від ініціаторів запровадження РРО — горе-реформаторів Гетманцева і Дубілета — негайно втрутитися у ситуацію, аби приватні підприємці (здебільшого ФОП — прим. ред.) змогли нормально працювати, стабільно сплачуючи податки.

«Є дохла Google-форма, яку я відправив вже більш як десять разів. І жодної відповіді не отримав за ці дні. Я не знаю як буде "розрулювати" цю ситуацію Дубілет і Ко, але це справжній жах і морок! Зробити продукт і так впасти в багнюку обличчям, підставивши сотні тисяч українців, які хочуть чесно вести бізнес? Це повна дурня! Данило Гетманцев пообіцяв, що штрафів не буде, мовляв, працюйте offline... А як працювати, якщо я навіть елементарно не можу відкрити зміну? Безліч дрібних точок просто з нового року стоять закриті. Багато хто з підприємців перестав приймати оплати за терміналом, адже всі бояться штрафів», — зазначив Роман Грабежов.

Підприємець підсумовує, що у вищевикладених обставинах негайно потрібне чесне, юридично дієве пояснення від влади:

  • що робити, коли з РРО відбувається хаос уже майже тиждень;
  • чи буде офіційна позиція компанії-розробника;
  • та що робити, коли продажі не вдається фіскалізувати.

«Особисто я не хочу перебувати у стані "податкового злочинця", як і сотні тисяч таких же підприємців в Україні. Шановні пани Гетманцев і Дубілет, будь ласка, дайте нам працювати, чесно заробляти, і хоч трохи спати ночами не думаючи про штрафи», — написав у Facebook Роман Грабежов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Велика деолігархізація", організована Зе-командою, триває повним ходом: багатії збагачуються, а українці — бідніють.

Читайте також:
Політика
Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.
вчора, 19:12
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12
Опінії
Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.
19.11.2022, 08:54
Політика
Після приходу до влади весною-влітку 2019 року відвертих профанів і популістів вітчизняна система оборони опинилась на межі існування.
09.11.2022, 20:27
Політика
Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.
26.09.2022, 20:54