Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням

22.11.2021, 11:24
Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням

Корпорація "Aselsan" постачатиме власні оптико-прицільні станції та сприятиме інтеграції ракет в оснащення Мі-8 у складі ВПС ЗСУ.

Таку інформацію повідомило видання "Defence Express", посилаючися на досягнуті домовленості між вказаною компанією та вітчизняними корпораціями – "Мотор-Січ" і "Оборонні технології".

Підписана угода передбачає встановлення на українські гелікоптери оптично-прицільних станцій турецького виробництва, дозволивши значно розширити їхні можливості.

Крім того, сучасне озброєння від "Aselsan" допомагатиме, з одного боку, виявляти та розпізнавати цілі на відстані у десятки кілометрів, як вдень, так і вночі, а з іншого – застосовувати по ворогу високоточні ракети класу "повітря-земля" з напівактивним лазерним наведенням.

Зазначається, що модернізація гелікоптерів Мі-8, які все ще оснащені ракетним комплексом 524Р "Бар'єр-В", відбуватиметься на території запорізьких цехів акціонерного товариства "Мотор-Січ".

Своєю чергою, "Останні Бастіон" нагадує читачам, що після того, як турки зробили собі світове ім'я на безпілотниках типу "Bayraktar", вони взялися виробляти комплекси для боротьби з ними.

Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням_1
Читайте також:
У «Примарний флот» входять чотири надводні роботи
вчора, 12:34
Представлені зразки, зовні схожі на Т-90, Т-72, Т-14 на платформі «Армата» БМП-3 та БРДМ
вчора, 09:17
Коли це серійно робитиме Україна?
19 січня, 09:56
На Facebook подано позов до Британського суду на $3,2 млрд
16 січня, 19:35
Розробник комплексу – концерн “МПО “Гидпроприбор”
13 січня, 15:52
Комплекс розміщується в транспортному контейнері
13 січня, 13:18