Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням

22.11.2021, 11:24
Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням

Корпорація "Aselsan" постачатиме власні оптико-прицільні станції та сприятиме інтеграції ракет в оснащення Мі-8 у складі ВПС ЗСУ.

Таку інформацію повідомило видання "Defence Express", посилаючися на досягнуті домовленості між вказаною компанією та вітчизняними корпораціями – "Мотор-Січ" і "Оборонні технології".

Підписана угода передбачає встановлення на українські гелікоптери оптично-прицільних станцій турецького виробництва, дозволивши значно розширити їхні можливості.

Крім того, сучасне озброєння від "Aselsan" допомагатиме, з одного боку, виявляти та розпізнавати цілі на відстані у десятки кілометрів, як вдень, так і вночі, а з іншого – застосовувати по ворогу високоточні ракети класу "повітря-земля" з напівактивним лазерним наведенням.

Зазначається, що модернізація гелікоптерів Мі-8, які все ще оснащені ракетним комплексом 524Р "Бар'єр-В", відбуватиметься на території запорізьких цехів акціонерного товариства "Мотор-Січ".

Своєю чергою, "Останні Бастіон" нагадує читачам, що після того, як турки зробили собі світове ім'я на безпілотниках типу "Bayraktar", вони взялися виробляти комплекси для боротьби з ними.

Українські військові гелікоптери обладнають турецьким озброєнням_1
Читайте також:
Війна
Робопес від Boston Dynamics допоможе Україні з розмінуванням
23 червня, 12:32
Світ
Це був 13-й політ ракети-носія Falcon 9
18 червня, 12:15
Світ
Starlink вже подав заявку до Федеральної комісії зв’язку США, щоб отримати дозволи на активацію
12 червня, 16:21
Опінії
Чи справдиться давня мрія України про відродження свого космічного сектору ?
14 травня, 12:45
Світ
Її прототип летів зі швидкістю, яка в п’ять разів перевищує швидкість звуку
08 травня, 12:52
Світ
Україна де-факто стала власником мультиспектрального оптичного супутника, та може отримувати ексклюзивні супутникові дані від GEOSAT 2
06 травня, 12:17