«Шах і мат»: російський літак 5-го покоління Су-75 не літає

СВІТ
15.11.2021, 14:09
«Шах і мат»: російський літак 5-го покоління Су-75 не літає

Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.

Про це свідчать кадри демонстрації Су-75 "Checkmate" на щорічному авіашоу у Дубаї, оприлюднені очевидцями події в YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, вказаний російський винищувач на сьогодні не здатний навіть здійснити самостійний виїзд на злітно-посадкову смугу, оскільки є банальним макетом.

Ба більше, за словами присутніх на демонстрації літака фахівців, робота всього технічного начиння всередині корпусу  Су-75 "Checkmate" ніскільки не синхронізована, адже всі вузли та агрегати між собою навіть не з'єднані в єдине ціле.

Аби хоч якось вийти з невтішної для себе ситуації, російська делегація запустила у небо над Об'єднаними Арабськими Еміратами старий Су-27 (до слова, розробка ще 1977 року – прим. ред.) і модернізований Су-30СМ, чим підтвердила власне відставання у військовій авіапромисловості.

Іронія долі така: нібито сучасний і безаналоговий у світі винищувач РФ, яким всі захоплюватимуться і намагатимуться купити, не літає й у найближчі роки не літатиме; а ось, що підкорює небо, так це техніка, успадкована від СССР, котра до всього нещадно модернізується й експлуатується десятиліттями.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Збройним Силам України вкрай необхідно озброюватися безпілотниками та новітніми комплексами протиповітряної оборони.

Читайте також:
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45
Політика
Сьогодні ти намагаєшся "взяти Київ за 72 години", а завтра прагнеш уникнути власної капітуляції. Адже не все "йде за планом" Кремля.
09 травня, 19:58
Світ
22-річного контрактника російських окупаційно-терористичних сил Махмадалі Абдуллоєва поховали на малій батьківщині у Джалоліддіні Балхі.
03 травня, 08:00
Війна
Сумнозвісна "спеціальна військова операція", оголошена кремлівським бункерним щуром, поховала чимало армійців росії в Україні.
29 квітня, 07:48
Світ
Командування московитських окупаційно-терористичних військ з усіх сил марно намагається приховати втрати, зокрема у техніці.
22 квітня, 19:06