«Шах і мат»: російський літак 5-го покоління Су-75 не літає

СВІТ
15 листопада, 14:09
«Шах і мат»: російський літак 5-го покоління Су-75 не літає

Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.

Про це свідчать кадри демонстрації Су-75 "Checkmate" на щорічному авіашоу у Дубаї, оприлюднені очевидцями події в YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, вказаний російський винищувач на сьогодні не здатний навіть здійснити самостійний виїзд на злітно-посадкову смугу, оскільки є банальним макетом.

Ба більше, за словами присутніх на демонстрації літака фахівців, робота всього технічного начиння всередині корпусу  Су-75 "Checkmate" ніскільки не синхронізована, адже всі вузли та агрегати між собою навіть не з'єднані в єдине ціле.

Аби хоч якось вийти з невтішної для себе ситуації, російська делегація запустила у небо над Об'єднаними Арабськими Еміратами старий Су-27 (до слова, розробка ще 1977 року – прим. ред.) і модернізований Су-30СМ, чим підтвердила власне відставання у військовій авіапромисловості.

Іронія долі така: нібито сучасний і безаналоговий у світі винищувач РФ, яким всі захоплюватимуться і намагатимуться купити, не літає й у найближчі роки не літатиме; а ось, що підкорює небо, так це техніка, успадкована від СССР, котра до всього нещадно модернізується й експлуатується десятиліттями.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Збройним Силам України вкрай необхідно озброюватися безпілотниками та новітніми комплексами протиповітряної оборони.

вибір редакції
Читайте також:
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30 листопада, 08:09
Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!
03 листопада, 13:39
До одних вона приходить раніше, до інших трохи пізніше...
02 листопада, 17:55
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06
Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.
25 вересня, 18:56