Українські захисники наступають у Бахмуті, росіяни штурмують Авдіївку — Генштаб ЗСУ

ВІЙНА
02.11.2023, 10:14
Українські захисники наступають у Бахмуті, росіяни штурмують Авдіївку — Генштаб ЗСУ

Сили оборони України доволі успішно стримують чисельнішого від себе ворога. За минулу добу на фронті відбулося 57 бойових зіткнень.

Про це йдеться у щоденному ранковому звіті від Генерального штабу Збройних Сил України за 2 листопада. Уточнюється, що також окупанти завдали 5 ракетних і 75 авіаційних ударів.

Унаслідок атак російських загарбників є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань і пошкоджень зазнали приватні житлові будинки й інша цивільна інфраструктура.

Генштаб ЗСУ поінформував, що на Куп'янському напрямку ворог вів безрезультатні штурмові дії, намагаючись загарбати села Синьківка, Іванівка Харківської області та Стельмахівка Луганської області. Наші захисники відбили 10 російських атак.

Водночас на Бахмутському напрямку окупанти не змогли відновити втрачене положення біля Хромового, Кліщіївки та Андріївки. Натомість Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

Своєю чергою на Авдіївському напрямку російські загарбники за підтримки авіації не полишають спроб оточити промислове місто. Проте наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат.

За даними Генштабу ЗСУ, на сусідньому з Авдіївським Мар'їнському напрямку ворог вів штурмові дії в районі однойменного вщент зруйнованого міста. Тут українські воїни відбили понад 20 атак, які увінчалися для окупантів фіаско.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці. Наші захисники виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Українські захисники наступають у Бахмуті, росіяни штурмують Авдіївку — Генштаб ЗСУ_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11