Українські захисники вибивають росіян із Бахмута

ВІЙНА
11 січня, 07:11
Українські захисники вибивають росіян із Бахмута

Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.

Іноді росіянам вдається затриматися на тимчасово займаних позиціях, але здебільшого це розрізнені рештки їхньої бойової техніки та фрагменти тіл. Адже над знищенням загарбників на Бахмутському напрямку працюють артилерійські розрахунки М109.

Відповідними кадрами безпосередньо із зони ведення оборонних дій поділилася пресслужба 5-ї Окремої штурмової Київської бригади Збройних сил України. Наші захисники влучно умогилюють росіян на завданому командуванням відтинку фронту у Донецьких степах.

Ефективний вогонь по ворожій техніці, опорних пунктах, складах із боєприпасами здійснюється щоденно (за наявності достатньої кількості боєприпасів на передовій, звісно — прим. ред.). Кожен визволений квадратний метр у Бахмуті та околицях щедро политий кров'ю.

А проте, як раніше інформував «Останній Бастіон», фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні. На пошкодженій техніці (МТ-ЛБ, БМП, танках, БТР, САУ) воювати не просто складно, але надто небезпечно.

Українські захисники вибивають росіян із Бахмута_1
Українські захисники вибивають росіян із Бахмута_3
Українські захисники вибивають росіян із Бахмута_5
Українські захисники вибивають росіян із Бахмута_7
Українські захисники вибивають росіян із Бахмута_9
Читайте також:
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43