Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні

ВІЙНА
04.12.2023, 15:23
Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні

На пошкодженій техніці воювати не просто складно, небезпечно. Саме тому поблизу передової стоять рембати, які відновлюють її боєздатність.

Відповідні кадри з одного із напрямків Південного фронту виклала пресслужба 28 Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Зі слів наших захисників, негода не завада для ремонту, адже ворог штурмує позиції щодня без зупину.

На відміну від російських окупантів, які не шкодують власний особовий склад, українське командування здебільшого намагається уникнути марного пролиття крові. Тому так важливо давати відсіч загарбникам, перебуваючи у справній бронетехніці.

«Забрати пошкоджену техніку з позицій, доставити її на місце ремонту та попри всі складнощі — швидко та якісно її відновити. Погода, пора доби — не мають значення. Робота ремонтних підрозділів, можливо, здається не дуже героїчною, але це тільки здається на перший погляд. У житті, на передовій, усе інакше», — заявили воїни 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.

А проте, як раніше інформував «Останній Бастіон», російська воєнна доктрина переписується після кожної поразки в Україні. Ворог пристосувався до нових для себе умов і швидко вчиться на помилках.

Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні_1
Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні_3
Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні_5
Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні_7
Фронт — це не тільки бої, а й цілодобовий ремонт броні_9
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45
Війна
Українські захисники не покладаючи рук відбивають російську агресію на всій протяжності фронту. Тяжко всюди: і у Кринках, і у Куп'янську...
29.12.2023, 19:01