Українських військових хочуть перетворити на піддослідних Ковід-кроликів і зробити на них статистику

ПОЛІТИКА
28.02.2021, 13:31
Українських військових хочуть перетворити на піддослідних Ковід-кроликів і зробити на них статистику
Фото: Фейсбук

Як відомо, індійська вакцина не пройшла клінічних випробовувань.

Джерело українських телеграм-каналів в ОП розповідають, що в Офісі Президента прийняли рішення відправити 50 тисяч індійської вакцини в армію, зобов'язавши військових зробити щеплення CoviShield.

Зазначається, що в такий спосіб на Банковій планують покращити статистику вакцинації ще й показати ефективність препарату.

Нагадаємо, ми повідомляли, що медики на Київщині та інших областях України відмовляються вакцинуватися – не хочуть бути «піддослідними щурами».

Раніше ми повідомляли, що Слуга неукраїнського народу – глава комітету Ради з питань здоров'я Радуцький вважає українців не нацією, а населенням, він порівняв нас зі скотом, який треба стимулювати, щоб змусити вакцинуватися.

Що цікаво в одному зі своїх інтерв'ю Радуцький насміхався з того, що його прокляла одна з традиційних церков, зазначивши, що у нього є домовленості з синагогою.

Українських військових хочуть перетворити на піддослідних Ковід-кроликів і зробити на них статистику_1

Такі жартівливі колажі поширюють в соціальних мережах українці

Ще раніше Володимир Зеленський не подумавши "тяпнув" що українці – не піддослідні кролики РФ, тому на них не будуть ставити ніякі експерименти із застосування російської вакцини.

Українських військових хочуть перетворити на піддослідних Ковід-кроликів і зробити на них статистику_3

Але тепер, виявляється, Зеленський вже не проти, щоб українці, зокрема, наші військові були кроликами, на яких випробовуватимуть COVISHIELD Serum Institute India (аналог або франшиза AstraZeneca).

Читайте також:
Життя
Порівняння мікрофлори з чоловічої бороди та шерсті хатніх собак виявило збільшену концентрацію потенційно небезпечних бактерій саме у людей.
05.10.2021, 09:26
Війна
Дослідні зразки цього озброєння розроблені спеціалістами ДП «КБ «Південне» імені М.К.Янгеля».
01.06.2021, 14:46
Політика
Пропонуємо Зеленському провести випробовування на щурах з власного офісу та з ВР.
25.02.2021, 16:02
Життя
Щоби зменшити концентрацію коронавірусу всередині замкненого приміщення, його необхідно частіше провітрювати, зволожувати та іонізовувати.
15.02.2021, 11:27
Політика
Експеримент призвів до низки конфліктів у день виборів.
26.10.2020, 14:38
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10