Український художник оздобив в Ісландії церкву

МИСТЕЦТВО
11.08.2021, 07:59
Український художник оздобив в Ісландії церкву
Фото: Facebook

Вперше з 1740-х років у найвіддаленіший острівній європейській країні було відкрито і освячено новий християнський храм.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав вітчизняний художник Андрій Коваленко, який займався оздобленням вказаної культової споруди.

За словами митця, для вірян Ісландії – це справді знаменна подія, важливість якої сьогодні важко переоцінити.

«На церемонію відкриття прибула сама прем'єр-міністр Ісландії зі своєю родиною. Моя особиста історія, яка тривала 7 років, все ж знайшла доленосне закінчення. Людина, котра мене надихнула своїм життям, ставленням до інших, своїх традицій, справжніх цінностей, яких нам так не вистачає у сучасному світі – Бірґир Тораринссон, – дякую Вам за можливість втілити у життя наші спільні мрії. Традиція домашніх ісландських церков, перервана у середині XVIII сторіччя, повертається», – написав Андрій Коваленко.

Вітчизняний художник створив неймовірний інтер'єр храму, яка стоїть прямо на березі Атлантичного океану, залишивши у ній частинку української душі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями перший український храм нарешті освятили у Нікополі на Придніпров'ї.

Український художник оздобив в Ісландії церкву_1
Український художник оздобив в Ісландії церкву_3
Український художник оздобив в Ісландії церкву_5
Український художник оздобив в Ісландії церкву_7
Український художник оздобив в Ісландії церкву_9
Український художник оздобив в Ісландії церкву_11
Український художник оздобив в Ісландії церкву_13
Український художник оздобив в Ісландії церкву_15
Український художник оздобив в Ісландії церкву_17
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36