Українську малечу з Каховки вивезли до агіттаборів у Надволжя

ВІЙНА
31 травня, 19:23
Українську малечу з Каховки вивезли до агіттаборів у Надволжя

Загарбані ворогом міста і села Херсонщини перебувають під цілковитим контролем Кремля. Найменш захищені верстви — підлітки.

Красномовним доказом слугує добровільно-примусове відрядження юнаків і юнок Каховської громади до Волгоградської області. За повідомленням місцевого українського підпілля, дітлахів вивозять до спеціально відведених таборів, де промивають пропагандою мізки.

В обов'язковій програмі — антиісторичні лекції на українофобську тематику, які возвеличують «непереможність московської зброї», щоденні вишколи та екскурсії до колишніх станиць Донського козацтва. серед організаторів помічено вихідців з оточення чеченського ґауляйтера Рамзана Кадирова.

Українські підпільники свідчать, що серед підлітків із Херсонщини ведеться активна агітаційна робота їхніми російськими однолітками, котрі закликають зголошуватися до лав «Юнармії». Фактично, із наших юних співвітчизників Кремль гартує собі нове «гарматне м'ясо» для фронтових боїв.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що на тлі російської геноцидної війни у деяких громадах Полтавщини досі жевріє смердючий дух комунізму. Закони владі (депутатам і чиновникам) не писані.

Українську малечу з Каховки вивезли до агіттаборів у Надволжя_1
Читайте також:
Війна
Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.
вчора, 09:05
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00