«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці

ПОЛІТИКА
22 лютого, 14:00
«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці

Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.

Про це свідчить інформація надана співробітниками АТ "Укрзалізниця" виданню "Українські Новини ", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що розсекречення офіційної заробітної плати члена наглядової ради національного перевізника і за сумісництвом "улюбленого блоґера Банкової" Сергія Лещенка (увага! – прим. ред.): "загрожує йому та його сім'ї".

«Будь-яке розголошення Товариством інформації про нараховану і виплачену винагороду Лещенку С.А. може заподіяти суттєву шкоду останньому, а також може загрожувати безпеці Лещенку С.А. та/або членам його родини, порушити право на невтручання в їхнє особисте та сімейне життя, може призвести до порушення їхніх конституційних прав, завдати шкоди гідності, честі, діловій репутації тощо. Як наслідок, надання вищезгаданих відомостей у реальному часі відкриє необмеженому колу осіб інформацію, що, своєю чергою, матиме прямий причинно-наслідковий зв'язок із вищевказаною потенційно-конкретною істотною шкодою. Тому зазначена шкода суттєва, а ймовірність її наступу внаслідок надання доступу до вищезазначених відомостей досить висока», – йдеться в офіційному повідомленні пресслужби АТ "Укрзалізниці".

Водночас хотілося б нагадати чиновникам, що всі вони (включно з Лещенком – прим. ред.) зобов'язані декларувати власний заробіток, а держкомпанії – публікувати інформацію про зарплати керівництва, зокрема членів правління та наглядової ради.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно на "Укрзалізниці" виявили масштабну корупційну схему.

«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці_1
Читайте також:
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
вчора, 08:54
Економіка
У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.
09 лютого, 07:48
Економіка
Однак отримати гроші можна буде не раніше літа 2022 року у зв'язку з неврегульованим на сьогодні бюрократичним механізмом.
29 січня, 08:09
Економіка
236 чиновників заступили на державну службу у новостворене Бюро економічної безпеки у грудні минулого 2021 року.
12 січня, 11:52
Політика
Член наглядової ради державного залізничного монополіста Сергій Лещенко приховує від громадян елітну квартиру у США.
27.12.2021, 11:23
Політика
У центральному апараті Державної податкової служби тривають кадрові ротації – на посади призначають відверто сумнівних осіб.
20.12.2021, 14:34