«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці

ПОЛІТИКА
22.02.2022, 14:00
«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці

Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.

Про це свідчить інформація надана співробітниками АТ "Укрзалізниця" виданню "Українські Новини ", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що розсекречення офіційної заробітної плати члена наглядової ради національного перевізника і за сумісництвом "улюбленого блоґера Банкової" Сергія Лещенка (увага! – прим. ред.): "загрожує йому та його сім'ї".

«Будь-яке розголошення Товариством інформації про нараховану і виплачену винагороду Лещенку С.А. може заподіяти суттєву шкоду останньому, а також може загрожувати безпеці Лещенку С.А. та/або членам його родини, порушити право на невтручання в їхнє особисте та сімейне життя, може призвести до порушення їхніх конституційних прав, завдати шкоди гідності, честі, діловій репутації тощо. Як наслідок, надання вищезгаданих відомостей у реальному часі відкриє необмеженому колу осіб інформацію, що, своєю чергою, матиме прямий причинно-наслідковий зв'язок із вищевказаною потенційно-конкретною істотною шкодою. Тому зазначена шкода суттєва, а ймовірність її наступу внаслідок надання доступу до вищезазначених відомостей досить висока», – йдеться в офіційному повідомленні пресслужби АТ "Укрзалізниці".

Водночас хотілося б нагадати чиновникам, що всі вони (включно з Лещенком – прим. ред.) зобов'язані декларувати власний заробіток, а держкомпанії – публікувати інформацію про зарплати керівництва, зокрема членів правління та наглядової ради.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно на "Укрзалізниці" виявили масштабну корупційну схему.

«Укрзалізниця» засекретила зарплату Лещенка через загрозу нацбезпеці_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17
Політика
Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.
17 березня, 21:29
Політика
Суд визначив, що у Рівненській міськраді порушили закон.
26 лютого, 13:28