Унаслідок ракетного удару рф загинув заступник командира 110 омбр Дмитро Романюк

Дмитро Романюк та Валерій Мірзаєв.
Дмитро Романюк та Валерій Мірзаєв.

Також загинув начальник штабу 110 омбр Валерій Мірзаєв.

Внаслідок російського ракетного удару загинув заступник командира 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Дмитро Романюк. У 2022–2023 роках він брав участь в обороні Авдіївки на Донеччині.

Про це повідомив військовослужбовець ЗСУ, головний сержант роти ударних БПЛА Єгор Фірсов.

«Дмитро був першим офіцером, з яким я познайомився в Авдіївці у 2022 році. І багато в чому мені допоміг. На той час Діма вже мав звання майора, незважаючи на свій молодий вік — йому було лише 31», — написав військовий.

Фірсов наголосив, що Дмитро Романюк був дуже талановитим логістом, зокрема у 2022–2023 роках спільно зі своєю бригадою «здійснювали карколомні речі, які допомагали 110-й бригаді так довго триматися в Авдіївці».

«Попри молодість, побратими поважно називали його — Вікторович. Він встиг зробити надзвичайно багато для легендарної 110-ї бригади. Слава Герою! Вічна пам’ять Дмитру Вікторовичу Романюку», — написав Єгор Фірсов.

Виконувач обов’язків міського голови Корсуня-Шевченківського Віталій Мацюк розповів, що Дмитро Романюк багато робив для рідного міста, підтримував ініціативи й надавав допомогу, і його поважали всі, кому доводилося з ним служити чи працювати.

«Болюча втрата — для України, для нашої громади, для кожного, хто його знав. Це важко усвідомити… Він був Людиною з великої літери. Мужнім, спокійним, незламним. Його характер – приклад справжнього захисника: рішучий у дії, надійний у найтяжчу хвилину, стійкий, коли інші втрачали силу.

Його поважали всі, хто мав честь із ним служити чи працювати. А ще більше — цінували вдома, тут, у нашій громаді. Дмитро був небайдужим. Багато зробив для громади: допомагав, підтримував ініціативи, не шукаючи подяк. У найскладніші моменти — він був поруч. І не лише як військовий, а як справжній друг, як людина, на яку завжди можна було покластися.

Для мене — це особиста втрата. Ми пройшли разом багато. І важко підібрати слова, щоб описати, наскільки він був важливим, глибоким, справжнім.

Унаслідок ракетного удару рф загинув заступник командира 110 омбр Дмитро Романюк_1Унаслідок ракетного удару рф загинув заступник командира 110 омбр Дмитро Романюк_2Унаслідок ракетного удару рф загинув заступник командира 110 омбр Дмитро Романюк_3

Він боровся за всіх нас. І загинув, захищаючи нашу свободу, нашу землю, наше майбутнє. Дмитро не дожив до Перемоги, але вона неодмінно прийде — і з його ім’ям у серці», — написав Віталій Мацюк.

Згодом волонтерка Юлія Толмачова повідомила, що загинув і начальник штабу бригади Валерій Мірзаєв.

Як повідомляв Останній Бастіон, внаслідок ракетного удару росії по Гуляйполю на Дніпропетровщині 1 липня загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади полковник Сергій Захаревич.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героїв. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
У полковника Сергія Захаревича залишилося троє дітей...
01 липня, 18:35
Війна
У ніч проти 29 червня під час відбиття російської атаки загинув український пілот F-16 підполковник Максим Устименко.
29 червня, 10:04
Некролог
У віці 86 років помер письменник, дисидент та політв’язень радянських таборів Ігор Калинець.
28 червня, 16:05
Війна
Кремлівський диктатор заявив, що росія готова повернути Україні ще 3 тисячі тіл українських військовослужбовців.
27 червня, 19:27
Війна
Після ракетного удару росіян по Дніпропетровській області відомо про 20 загиблих: 18 у Дніпрі й 2 у місті Самар.
25 червня, 09:15
Війна
24 червня російські війська атакували ударними дронами Shahed територію одного з навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.
24 червня, 12:51