Путінський пропагандист Толстой пропонує загарбати Фінляндію

СВІТ
14 січня, 14:23
Путінський пропагандист Толстой пропонує загарбати Фінляндію
Фото: YouTube

Фінляндія та країни Балтії "приповзуть самі", щоби відновити велич Російської імперії й знищити "ненависне" НАТО.

Про це виданню "Znak" заявив кремлівський пропагандист і депутат Державної думи РФ Пьотр Толстой, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами обранця з лав партії "Єдина Росія", сьогоднішній РФ тісно в її державних кордонах, а тому треба відновити межі старої імперії.

«Потрібно дивитися ширше та перестати мріяти лише про відновлення СССР. Замислімось про відтворення у Росії старої царської держави у межах до 1917 року. Особисто я вважаю, що після приєднання до РФ деяких країн, що раніше входили в імперію, тієї ж Білорусі, Казахстану та України, країни Балтії з Фінляндією самі приповзуть, коли усвідомлюють нікчемність свого становища», – впевнений Толстой.

Водночас депутат Держдуми не уточнив, яким чином могло б статися зазначене "відновлення імперії", проте не виключив, що це "буде перспективою найближчого десятиліття".

Кремлівський пропагандист додає, що наразі влада РФ підготувала законопроєкт, яким пропонується низка різних спрощень для отримання російського громадянства нащадками тих, хто колись мешкав на території монархії Романових.

На думку оглядачів, такими діями путінський режим готує відповідний ґрунт для легалізації загарбання західних країн-сусідів, адже подібну практику успішно випробувано на жителях окупованих частин Молдови (Придністров'я), Грузії (Абхазія та Південна Осетія) та України (Крим і Донбас).

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Москва і Пекін визнано спонсорами незаконної військової хунти у Малі.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09