Путінський пропагандист Толстой пропонує загарбати Фінляндію

СВІТ
14 січня, 14:23
Путінський пропагандист Толстой пропонує загарбати Фінляндію
Фото: YouTube

Фінляндія та країни Балтії "приповзуть самі", щоби відновити велич Російської імперії й знищити "ненависне" НАТО.

Про це виданню "Znak" заявив кремлівський пропагандист і депутат Державної думи РФ Пьотр Толстой, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами обранця з лав партії "Єдина Росія", сьогоднішній РФ тісно в її державних кордонах, а тому треба відновити межі старої імперії.

«Потрібно дивитися ширше та перестати мріяти лише про відновлення СССР. Замислімось про відтворення у Росії старої царської держави у межах до 1917 року. Особисто я вважаю, що після приєднання до РФ деяких країн, що раніше входили в імперію, тієї ж Білорусі, Казахстану та України, країни Балтії з Фінляндією самі приповзуть, коли усвідомлюють нікчемність свого становища», – впевнений Толстой.

Водночас депутат Держдуми не уточнив, яким чином могло б статися зазначене "відновлення імперії", проте не виключив, що це "буде перспективою найближчого десятиліття".

Кремлівський пропагандист додає, що наразі влада РФ підготувала законопроєкт, яким пропонується низка різних спрощень для отримання російського громадянства нащадками тих, хто колись мешкав на території монархії Романових.

На думку оглядачів, такими діями путінський режим готує відповідний ґрунт для легалізації загарбання західних країн-сусідів, адже подібну практику успішно випробувано на жителях окупованих частин Молдови (Придністров'я), Грузії (Абхазія та Південна Осетія) та України (Крим і Донбас).

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Москва і Пекін визнано спонсорами незаконної військової хунти у Малі.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Потім не кажіть, що вас не попереджали; особливо, коли отримуватимете цинкові труни з рештками власних синів!
21 січня, 11:59
Неврівноважений кремлівський "бункерний щур" націлений на широкомасштабні бойові дії в Україні за участі збройних сил РФ.
17 січня, 12:33
Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков не спростував цю інформацію
17 січня, 09:51
У разі, якщо колективний Захід прямо зараз не почне системно послаблювати путінський режим, РФ розіграє "протестну карту".
12 січня, 07:37
Провідне американське видання наголошує, попри інтервенцію у Казахстан, путінський режим не полишає спроб загарбати Україну.
08 січня, 14:13
Чинний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв не контролює вулиці, а тому звернувся до Кремля ввести у країну "миротворчі" війська.
06 січня, 11:53