ФСБ РФ вимагає від Фінляндії видати уральського самостійника

СВІТ
04.12.2021, 18:14
ФСБ РФ вимагає від Фінляндії видати уральського самостійника
Фото: Facebook

Кремлівські спеціальні (каральні) служби відкрили нову кримінальну справу проти борців із путінським режимом.

Таку інформацію кореспонденту аґенції "Останній Бастіон" повідомив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал"), політемігрант Андрєй Романов.

Чоловік наголошує, що ФСБ безпідставно звинувачує його, а також ще 5 громадян РФ, у "створенні екстремістської групи з метою повалення конституційного ладу".

При цьому уральського самостійника Романова, котрий із 2014 року проживає на вигнанні у Гельсинкі, кремлівські ґебісти вимагають негайно депортувати з Фінляндії, щоби засудити й відрядити до в'язниці.

«Новина про ще одну справу, явно сфабриковану чекістами, скажімо так, не стала несподіванкою. Крім мене, у цьому списку ФСБ "екстремістами" названі Дар'я Полюдова, Сергєй Кірсанов, Альона Крилова, Кірілл Котов та Ігор Кузнєцов. Як випливає з судової постанови, ми нібито сформували рух "Лівий опір", який підтримує самостійність Уралу та Сибіру, а також цілісність незалежної України. Саме це і стало причиною переслідування, обґрунтованого статтею 282.1 Кримінального кодексу РФ», – прокоментував ситуацію Андрєй Романов.

Уральський самостійник і політемігрант переконаний, що вказаним кроком Кремль намагається всіляко прибрати з політичного поля РФ останніх найактивніших громадян, небезпечних для існування путінського режиму.

«Москва воліє взяти під свій жорсткий контроль усіх, хто ще висловлює незалежну опозиційну думку, неузгоджену заздалегідь із чекістами. Адже ми тепер уже знаємо, що відбувається у російських в'язницях, де у ФСБ багато можливостей "зверстати" будь-який компромат, зокрема і на мене. Вони тиснуть на наших соратників, кого встигли заґратувати, а нині піддають нелюдським тортурам», – зазначив Андрєй Романов.

Водночас представник руху "Вільний Урал" має сумніви у тому, що влада Фінляндії дозволить видати його на поталу путінському режиму.

«Скажу відверто: всюди є свої плюси та мінуси. Благо, що у мене міжнародний захист, а не фінський. Відтак чекістам нічого не "світить". У 2015 році я отримав політичний притулок у Фінляндії, у зв'язку з чим не можу повернутися на батьківщину. Тим більше я став відомим політемігрантом, як на Росії, так тепер і у Фінляндії. Думаю, з новою гучною кримінальною справою, де я став одним із провідних фігурантів, знайдеться правозахисник, і не один, хто захищатиме мої інтереси та інтереси моїх товаришів по нещастю. А якщо раптом ні, то вчергове покажуть усім своє справжнє обличчя – кому вони служать і на кого вони працюють. Сьогодні я не дуже переживаю за себе, скільки за своїх соратників у РФ, яким раджу швидше адаптуватися до нових умов, нічого від життя не чекати, а зрозуміти, що путінська влада не вічна. Я певен, теперішня Росія розвалиться, і народи, що живуть на її території від Кьоніґсберґу до Сахаліну матимуть можливість стати вільними, самостійними та незалежними від Москви. Заради цього ми сьогодні й боремося», – підсумував Андрєй Романов.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", так звана "позасистемна опозиція" на Росії ніколи й за жодних обставин не буде допомагати українцям здолати Кремль.

ФСБ РФ вимагає від Фінляндії видати уральського самостійника_1
ФСБ РФ вимагає від Фінляндії видати уральського самостійника_3
ФСБ РФ вимагає від Фінляндії видати уральського самостійника_5
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Від початку повномасштабного вторгнення окупаційні суди в Криму винесли вироки 19 кримським політв’язням – КримSOS
09 червня, 16:45
Кримінал
Уродженець міста Томськ і опозиційний громадський діяч Ігор Кузнєцов, який боровся з Кремлем, не бачитиме волі до початку літа.
14 лютого, 08:37
Політика
Окупанти засудили двох кримських татар до 11 років колонії суворого режиму
11 лютого, 14:35
Світ
Усе для своїх, для чужих нічого – за таким принципом працюють органи виконавчої влади Фінляндії, видаючи ґебістам російських біженців.
31 січня, 08:37
Війна
Окупанти у Криму тримають у неволі щонайменше 116 людей за політичними чи релігійними мотивами
27 січня, 20:35
Світ
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30